Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babakocsivásárlás előtt...

Babakocsivásárlás előtt állok. Olyat szeretnék aminek nem nehéz a súlya max10 kilós. Könnyű irányítani. és max 40000ft legyen. Ja és újszülött kortól használható. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:

első válaszadó: ha nem tudsz valami értelmes választ adni, inkább ne írj semmit. És még finoman fogalmaztam, a többit már nem írom ide.


Kérdező: én egy Hauck Shoppert vettem újonnan 27.000 Ft volt,üresen 7,5 kg, nagyon jó, lehet vízszintesre és sportkocsira is állítani, összecsukható, akkor kevés helyet fog, fal mellé is állíthatod akár. Kerekei bolygósíthatóak, vásárlásnál akár egy kézzel is tudtam irányítani, én csak ajánlani tudom. Én úgy választottam, hogy elmentem egy bababoltba ahol ki vannak állítva babakocsik és ki lehet őket próbálni (ez inkább nagyobb boltokban elérhető) és többet is megnézegettem, emelgettem, tologattam, ha van erre lehetőséged, szerintem nézz körül Te is.

2016. febr. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!