Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 6. ciklusnapon fogant a...

Ha a 6. ciklusnapon fogant a babám, a doki mikor fogja átkalkulálni? Vagy átfogja egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ha nem kalkulálja át,akkor a betöltött 40.héten 41 hetes leszek nem?


Onnan tudom (gondolom),hogy a 16.ciklusnapon teszteltem pozitívat előszőr. A 18.ciklisnapon már majdnem 2 egyforma csíkkal. Az a gond,hogy mondtam a dokimnak ezt de kb egyik fülén bement,a másikon meg kijött!


Lehet,hogy buta kérdés egyébkènt,nézzétek el nekem.


2016. febr. 13. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A hivatalos, orvosilag elfogadott számítás az, hogy az utolsó menstruációdtól számolják.
2016. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen teszttel teszteltél te, hogy 10 nappal az aktus után kimutatta?


Egyébként csakis akkor korrigálnak, ha jelentős eltérés mutatkozik az ultrahangon látottak alapján. 1-2 hét nem számít.

2016. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, melyik napon fogant. Csak akkor szokás korrigálni, ha a 12-14 hetes ultrahangon több mint egy hetes eltérés van a mért és a számított terhességi hét között. Egyébként nem sok jelentősége van, a szülés normál esetben a betöltött 37 és 42 hét között indul be. Sokkal inkább a méhlepény állapotát nézik a végefelé, mint a terhességi hetet.
2016. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké világos:) köszönöm. Predictor teszt volt:)
2016. febr. 13. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 20. ciklusnapon fogant, az első 2 nulladik UH-n még tartotta az àltalam szàmolt kort, utàna pedig korànak (màrmint az utolsó menstruàciótól szàmìtott idő szerint) megfelelően fejlődött, és azóta is, hiába tudom hogy mikor fogant. Nem korrigàltak egyszer sem.
2016. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!