Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan csináljam, hogy ne...

Hogyan csináljam, hogy ne izguljak annyira a mostani terhességemnél, ha már volt vetélésem a 7. és a 9. héten?

Figyelt kérdés
Most 6 hetes vagyok és igyekszem pozitívan gondolkodni. De azért bennem van a félsz. Tanácsok?
2010. márc. 31. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9 és 11 héten volt vetélésem.A 3-nál kaptam Utrogestant az 5 héttől,ez 1 kicsit megnyugtatott,de azért végig bennem volt a félsz.Mikor már éreztem a mocorgást biztattam magam,hogy lassan a célegyenesben leszünk.
2010. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az utolsónál én is kaptam Duphastont és Utrogestant is, de a 9. héten mégis leállt a szive és missed ab lett a vége.
2010. márc. 31. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az Utrogestan hüvelygolyót kaptam,napi 2*2.
2010. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 2 éve 21 hetesen vetéltem el most már 15 hetesek vagyunk nem lett jó a 12 hetes vérvétel de akkor sem aggódok csak amennyire egy olyan kismama akinek minden rendben folyik azt mondta a dokim ezzel sokat segítek magamnak is és a babám is jobban van ha nem idegeskedek csak lesz nekünk is egészséges babánk én nem félek hogy nem mi is a párommal és te is a tiéddel biztos meg érdemlitek most már hogy végig csináljuk csak pozitívan nem szabad aggódni szép baba várást kívánok
2010. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, igyekszem pozitív lenni és ezt adni át a babának. :)
2010. márc. 31. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!