Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8 hetes terhesen gáz, ha...

7-8 hetes terhesen gáz, ha melírozzák az ember haját szőke csíkosra?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod tőle. A lényeg, hogy gyakran szellőztessetek a fodrászüzletben. Elsősorban nem a melírfesték káros, hanem a belélegzett gázok, vegyszerek.
2010. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt akartam írni, amit az 1. válaszoló, egyetértek.
2010. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20 éve festetem, abből 15 éve szőkíttetem a hajamat, ebben volt 2 terhesség, a kicsi 1 éves és még szopik.
2010. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Holnap megyek fodrászhoz! Na eddig én is meliroztattam, szőkére, és pirosra, de mivel hogy most terhes vagyok, nem vállalom be, lebeszéltek róla, pedig ugy indultam hogy igenis, de lesz melírozás, de ez vegyszer és ez nem egészséges., akárhogy is! Nem fogok azon idegelni, hogy most bajt -e okoztam vele?! CSak nyirás lesz, de neked tudnod kell hogy be mered -e vállalni!
2010. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

8-ik hétben járok(vagyis 7+2 h km)

Szóval én tegnap festettem be,semmi bajunk nincs.A mai szerek már másak azért,mint régebben!

Szerintem emiatt nem kell aggódni,csak szellőztessen a fodrászod.

2010. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is két szinü a hajam piros és fekete,semmi bajunk nincsen,most vagyunk 33 hetesek.Sőt a védőnőm nem egyszer mondta is milyen jó.Szóval szerintem nyugodtan meliroztathatsz semmi baja nem lesz a babanak tőle.
2010. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én dokim elég laza, ennek ellenére ő azt mondta, hogy az első 3 hóban ne fessek hajat. Én bár csak 33 vagyok elől sajnos teljesen ősz, gondolhatod hogy néztem ki, de kivártam a 3 hónapot.
2010. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia


Az én orvosom majdhogynem leszedte a fejem mikor meglátta a hajam hogy ujrafestettem , pedig már elmultam 3 hónapos.

Olyat mondott hogy bekerül a babához....

Mondom persze, a nyugtató nem kerül át a babához(Ö mondta), pedig gyógyszer a hajfesték meg igen...

De inkább nem veszekedtem vele...

2010. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!