Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vehetek mar gyerekdolgokat?...

Vehetek mar gyerekdolgokat? 24hetes kismama

Figyelt kérdés
Erdekelne a ti velemenyetek is ugyanis a rokonsagba nagyon babonasak ezzel kapcsolatban es aztmondjak a szules elott vegyek meg mindent mert baj lehet belole. Ti is babonasak vagytok?
2016. febr. 22. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok babonás az első rugdalózója már 19 hetesen megvolt, amint láttuk mi is, hogy fiú lesz.

Nem kell szólnod róla senkinek. A baj pedig sajnos bármikor megtörténhet.

2016. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
én tojok a babonákra. én már eddig is vettem ruhácskákat, babakocsit is 22 hetesen.
2016. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem a rosszra kell készülni hanem arra, hogy egy csodás életet hoztok a világra, mi már amikor még csak 5-6 hetes volt a fiam a pocakban már vásároltunk dolgokat, 10 hetesen amikor megtudtuk, hogy fiú akkor meg már kimondottan fiús cuccokat vettünk neki, minden rendben volt később, semmi komplikáció, gyönyörű fiú. Sok sikert nektek is, és jó vásárlást!
2016. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
En is azutan kezdtem el vasarolni, h megtudtam a nemet. Mondjuk csak modjaval, ha jo vetelt lattam vmi szukseges holmibol. Butorokat, hordozot, babakocsit es mas egyeb "nagy" dolgokat a vege fele szereztuk be.
2016. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

nekünk 22 hetesen megvolt a babakocsi, kiságy, pelenkázó, kiskád. Egyszerűen azért, mert az amniocentézisem jó eredménye után nagyon fellelkesültünk.:)


őszintén, féltem attól is, hogy nagy hassal hogy fogok majd vásárolgatni. aztán sok munkahelyi ügyünk lett, és végül a 30. hét után vettük meg a többi kelléket, viszont a 35. hétre befejeztük, mert elkezdett nagyon fájni a magzat feje miatt az altestem. Már alig tudok kimenni sétálni is. Jól döntöttünk a "korai" vásárlással!


37hkm

2016. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Azért kíváncsi vagyok, hogy a babonás rokonok mégis hogy oldanák meg... Újszülöttel rohangálnának vásárolni? Vagy apuka oldja meg a szülés utáni napokban, hogy legyen ágy, kád, ruha, pelus, stb?
2016. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok babonás.Folyamatosan veszünk ruhákat.15hetesen már mellszívót os vettem mert annyira jó áron volt.Babakocsi 17hetesen.Baj bármikor lehet erre nem szabadna alapozni.

Kedves kérdező!

Te és a párod babonás?Ha nem akkor vegyétek amit akartok!Felnőtt emberek vagytok akik hamarosan szülők lesznek ne a családotok döntse ezt el.Senkinek semmi köze ehhez...A ti dolgotok.Nálunk is hasonlóan vannak ezzel mindenre az van az én részemről hogy minek..Minek veszünk babakocsit?Miért ilyet és ennyiért stb..Én már kiosztottam az egész családom.Mert nem fogják fel hogy ez az én gyerekem nem az övék és nekik volt anno lehetőségük most nekem van.És úgy nevelem/öltöztetem/szoptatom/cumiztatom stbstb ahogy akarom.

2016. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Bella169 ***** válasza:
76%

20 hetes terhessen meg volt minden szükséges holmi. Pár dolgot már akkor vettem mikor még meg se fogant. A 20. hét után már csak akkor vwttem valamit ha nagyon megtetszett és nem tudtam neki ellenállni. Ja meg a szavatossági idős dolgokat vettem meg úgy 30 hetesen (alkohol, popsikrém ilyenek)

Nem vagyok babonás. 24 hetesen nyugodtan vásárolhatsz már. Nem attól lesz vagy nem lesz baj hogy mi van vagy nics megvéve. Csak pozitivan

2016. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Én 20 hetes koromtól kezdtem vásárolgatni, nézegetni az akciókat, mi az olcsó, megéri korán kezdeni mert így nagyon sokat tudsz spórolni.
2016. febr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

huu akkor én le vagyok "maradva"! mi még csak most álltunk neki vásárolgatni :)


én azért egy kicsit óvatos voltam, mi megfogadtuk, hogy 30 hét előtt még nem állunk neki vásárolni!


de szerintem mindenkinek a saját döntése!! ha úgy érzed vásárolnod kell, akkor vásárolj nyugodtan :D ne foglalkozz a rokonokkal :)


31 khm

2016. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!