Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok errol a hcg...

Mit gondoltok errol a hcg tesztrol?

Figyelt kérdés

Elvileg penteken lenne esedekes a menstruacio, csak furan gorocsoltem, igy hat gondoltam miert ne, ellovom ezt a tesztet, hisz csak rosszat hallottam rola...


[link]


2016. febr. 24. 07:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pozi 😉 nekem mensi előtt 5 nappal lett extra halvány a 25-ös
2016. febr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is halvány pozitív:)
2016. febr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pozi bizony! :)
2016. febr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez szürke!

Drukk, hogy sikerüljön!:)

2016. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ilyen lett megszaradva, en is gondolkodtam a szellemcsikon, mert ugye ez a teszt mondjuk ugy nem a legjobb..


[link]


A digitalis clearblue a holnap reggeli pisibol kimutatna mar?

2016. febr. 24. 09:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát szívem :) olyan rossz ilyenekre válaszolni. Nekem rengeteg ilyen tesztem volt,sokszor menzesz után 1-2 nappal is. És nem volt terhesség. A csík reakció időben jött ki vagy utána kicsit? Várjál péntekig minden képpen szerintem. Amikor terhes lettem akkor a napközbeni pisiből is azonnal erős csík jelent meg. Ilyen maszat csíkok lehetnek egy kémiai terhességtől. Sajnos az sokszor előfordul és nem is tudnánk róla ha menzesz előtt nem nézegetnénk. Kár sokkolnod magad hamarabb mint kellene. Ha baba van akkor vasárnap már erős csíkod lesz. De azért írj ha hamarabb csinálsz tesztet és sok sikert! :)
2016. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a digi clearblueval ne probálkozz csak a kimaradás után, attól h digitális nem érzékenyebb mint a többi sőt sztem egy kalap sz..r annyi pénzért. Én predictort használtam az is nagyon jó erre a célra. Par nap múlva erősödni fog az a csík gratula!
2016. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az én első tesztem még ennél is halványabb volt...és folyamatosan erősödött!!! :)

9+4 hkm

2016. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj a Clearblueval érdemes megvárni, néhány napos késést (3nap). Nem azért mert nem mutatja ki, nekem a menstruáció előtt 3 nappal kiírta, hogy 1-2 hetes terhes vagyok, de amikor ennél tovább 1 hét múlva sem jutottam, tudtam, hogy itt csak kémiai terhesség van (volt pár), a legutóbb már 3+ eredményt kaptam :)

Szerintem amúgy ez egy pozitív teszt, ha időn belül jött ki a csík! :)

2016. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Idon belul ott volt, veszek a gyogyszertarba normalis tesztet es par nap mulva irni fogok mi lett! Koszonom a valaszokat! :)
2016. febr. 24. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!