Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek melyik volt a terhesség...

Nektek melyik volt a terhesség legnehezebb időszaka lelkileg és miért?

Figyelt kérdés
Nekem egyelőre az a rész ami a 12. hétig volt,amikor nagyon izgultam,h megmarad-e.
2016. febr. 26. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Első 12 hét én is izgultam mi lesz 6 hetesen barnáztam és utrogestan is kellett. Rosszulléteim is voltak és állandóan álmos is voltam úgyhogy nem volt a legjobb és ezt lelkileg is értem, nem éreztem jól magam fizikailag úgyhogy lelkileg sem. Utána viszont nem volt semmi bajom, az utolsó hetekben sem, nem volt több aggódnivalóm sem.
2016. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az első és az utolsó hetek. Hányinger, lelki bajok, később testi nehézségek.
2016. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a vége, az utolsó hetek.

Annak ellenére, hogy volt már előzőleg vetélésem, valahogy biztos voltam benne, hogy megmarad a terhesség, és ez így is lett.

A végén viszont toxémiás voltam, rettenetesen vizesedtem, folyamatosan fennállt a probléma lehetősége és a szüléstől is féltem.

2016. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi elhalt terhességem miatt rettegtem belevágni az újabb babába. Akkor a 8. héten megállt a szíve és csak a 11. héten tudtam meg, szóval nagyon tönkrevágott. Ez volt fél éve. Azóta újra terhes lettem, ma vagyok kereken 12 hetes eddig minden rendben, bár barnáztam ennél a terhességnél is ezért szintén utrot kell használom, és úgy hiszem sosem fogok megnyugodni. Folyton azon aggódok, hogy él e még. Ez szörnyű és nem tudom mikor lesz könnyebb. Nem élnék túl még egy csalódást :(


Kérdező te neked volt előzményed, vagy csak alapból parázol? Hány hetes vagy most?

2016. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg az első 12 hét! Borzasztó hangulatingadozások, sírhatnék egy hülye kitekat reklámon, aggódás a baba miatt. A hányások miatt fáradság, gyengeség. Nem tudtam a hétköznapi teendőimet ellátni, így alkalmatlannak éreztem magam! Sajnáltam a páromat hogy annyi mindent megtesz helyettem de képtelen voltam kimenni a konyhába mert akkor tuti hányás lett a vége. Főzött, mosogatott este munka után! ❤ most már sokkal jobb, 18. Hétben vagyok, ragyog a lakás, tudok főzni, visszatért a szexuális étvágyam is, jól érzem magam 😊
2016. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem azok az első hetek, amikor még nem éreztem mocorogni a kicsit. A 12. heti Uh csak kis megkönnyebbülés volt, továbbra is utáltam, hogy Uh-tól Uh-ig semmit nem tudoka babámról. Amióta mocorog, a rossz érzéseim elmúltak.
2016. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre azt mondom, hogy abszolut az első 12 hét. Volt már vetélésem, ez a terhesség is vérzéssel kezdődőtt, nagyon sokat aggódtam, hogy megmarad-e. Rosszul is voltam, állandó fáradtság, fejfájás is, de a munkahelyemen ugye még titkolni kellett, de elég szar volt így teljesíteni. Utána kicsivel jobb lett, de igazából csak onnatól élvezem igazán hogy érzem a mozgását és nem dolgozom (18-20 hét). Azóta minden jó, jól is érzem magam, nyugodt vagyok, készülödöm. De várjuk ki a végét :)

32 hkm

2016. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
4-es, nemsokára a 15. hétbe lépek. Nem volt rossz előzmény,de attól még izgulok. Már várom h mocorogjon.
2016. febr. 26. 11:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazából végig aggódtam,mert eü. dolgozóként sok mindent láttam (nem részletezném, ki lehet nyitni egy szülészet tankönyvet...). De a legnehezebb az utolsó 2 hónap volt, mikor otthon voltam egész nap egyedül. Naponta többször tört rám rossz érzés és nagyon féltem, hogy nem fogok majd örülni a babának. De, ahogy megszületett, el is múlt és most nagy a szerelem :)
2016. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En 13hetes vagyok. Volt vetelesem,igy rettentoen féltem ,hogy baj mesz ujra. Eddig minden rendben. De sajnos sokat hallani olyanról,higy valakinek pl a 18-19.heten derül ki h baj van...

Az ember meg mar teljesen bele elte magat,hogy oooo hat minden oke..elmúltam 12 hetes.

Sajnos nem igy mukodik :(

En szerintem vegig fogok izgulni,aggódni.

Egyebkent mindig vekony voltam..max 55volt a legtöbb súlyom. Rettegek h meghizok :(

Nem vagyok hajlamos a hizasra,de kitudja

2016. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!