Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki 3 körüli...

Van itt olyan aki 3 körüli TSH-val lett terhes?

Figyelt kérdés
3,3 lett a TSH-m, a többi pajzsmirigy értékem jó. A háziorvos és a nőgyógyász se írt rá gyógyszert, de úgy olvastam terhességhez 1 körülinek kell lennie.

2016. febr. 27. 10:41
 1/7 A kérdező kommentje:
És volt gond a terhességgel?
2016. febr. 27. 10:44
 2/7 A kérdező kommentje:
Sőt endokrinológus sem írt rá gyógyszert, mert azt mondta ha a többi pajzsmirigy érték jó akkor ez nem gond..
2016. febr. 27. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Az endokrinológusok szokták az 1 alattit elfogadni, a nődokik és háziorvosok 4 alatt jónak tartják. Nekem 3,6 volt a vetélésem után az érték (előtte nem nézték, de teherbe tudtam vele esni), ugye az sose derül ki, hogy emiatt ment-e el a petezsák, de vetélés utántól 12. hétig szedtem rá gyógyszert. Heti 4X1/2 Letroxot szedtem, aztán 6 hetente mérettük, levittük 3X1/2-re és így tovább.


Vicces történet, mert a 3. trimeszterben abba kellett hagynom, mert már heti fél db is olyan szinten lenn tartotta, hogy szinte mérhetetlen volt a szintje...


37hkm

2016. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első gyereknèl 3,1 volt az èrtèkem mikor terhes lettem, a másiknál 0,06. Második tremeszterben lett jò mindkettőnèl.


2 èves kislány anyukaja ès 19hkm

2016. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2,8 volt az értékem mielőtt teherbe estem. Lombikunk volt. Az endokrinológus nem adott rá gyógyszert. Sikerült és utána sem volt gond emiatt.
2016. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A TSH nem mérvadó az agyalapi mirigy termeli, pajzsmirigyserkentő hormon... A T4, T3 az amit a pajzsmirigy termel! Nekem pl 1,2-es TSH-val pajzsmirigy alulműködésem volt.
2016. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsivel volt 3 felett. Simán teherbeestem. 6 hetesen kellett egy kis progeszteron de nem volt semmi baj, meg is született.
2016. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!