Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fog szülni valaki augusztus...

Fog szülni valaki augusztus végén Dr. Mecsér-nél?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bocsi én nem a kérdésre válaszolok csak érdeklődnék hogy milyen doki? Te oda jársz? Mert én pont most keresek orvost és jókat hallottam róla. És Hajdú milyen? Őt nem ismered? Sztkba jársz? köszönöm
2010. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én júl. végén-aug. elején szülök nála
2010. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Orvost szeretnék váltani, és őt sokan dícsérik. Mivel nyár végére vagyok kiírva necces, mert sokan akkor mennek szabira. Ezért kérdeztem. Aki hozzá jár, meg van vele elégedve?
2010. ápr. 1. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! 2. voltam, én tljes mértékben elégedett vagyok vele, de ezen az oldalon is jókat olvastam róla. Nyáron nem lesz szabin, csak novemberben, de akkor asszem egy hónapot.
2010. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondolom rengetegen vannak nála. Magánrendelője hol van? Hát nagyon sokat segítettél a szabitervével kapcsolatban!Köszi
2010. ápr. 1. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom nincs magánrendelője, én az SZTK-ba járok hozzá az Örsre
2010. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. ápr. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!