Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélés után mennyi...

Spontán vetélés után mennyi idö után lehet ujra probálkozni? Mi az esély rá hogy ujra elvetélek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. A barátnőm elvetélt, majd 2 hónap múlva újra terhes lett. 4 hét múlva fog szülni.
2008. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vetélés után 6 hónap pihenőt szoktak javasolni, de ez nem jelent semmit.Szerintem minden nőnek 50-50%esélye van.
2008. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szió.Álltalában 3hónapot javasolnak az orvosok.Sajnos én febr 1-én vetéltem el,5hetes voltam.Szerencsére magától kitisztúlt a szervezetem így nem kellett műtéttel befejezni.Viszont legnagyobb meglepetésünkre márc 27-én +lett a teszt.Soka ismerős mondta,hogy felelőtlenek voltunk, ám szerencsére semmi baj nem történt.Ma töltöttük a 29hetünket és a mikulás hozza a pici fiúnkat.

Ne is gondolj arra,hogy baj történhat újra.

Remélem tudtam segíteni.

2008. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sziszkó válasza:

Szia!Én is átéltem amit Te.Október végén,a 8. hétben tudtam meg,hogy elhalt a baba.Rögtön megműtöttek.Az én dokim 6 hónapot javasolt,de azt mondta,ha előbb összejön,az se baj.Ezt a hosszú időt inkább a lelki felépülésre mondják.Mi már februárban újra próbálkozunk.

Nektek is sok sikert!

2008. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!