Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek kereken 5...

Holnap leszek kereken 5 hetes, ma egesz nap olyan hanyingerem volt, h majdnem 3x ki kellett mennem, de sikerult visszatartani, ez meg nem korai a terhesseg miatt? Mikor jelentkezett nalatok a hanyinger? Benyelhettem valami bacit?

Figyelt kérdés

Egesz nap nem is mertem enni, amint ettem egy falatot rossz volt, most este vacsiztam ket fokkal jobb csak a helyzet...


Bocsanat, kicsit gusztustalan kerdes :D

De jonlenne tudni kinel mikortol jelentkezett hanyinger?!


2016. márc. 3. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen de nem vagyunk egyformák. Van aki már pozitív teszt után szenved vele és van aki egyáltalán nem.
2016. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 10+5 hetes vagyok, de nem voltak eddig még tüneteim... Mások szerint ez áldás, de jobban örülnék, ha lenne valami jele, hogy terhes vagyok.... Így olyan, mintha nem is lennék.... Remélem ettől függetlenül minden rendben van odabent...
2016. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első és harmadik gyerekkel kb. 6 hetesen kezdődött az émelygés. A másodikkal viszont betöltött 5. héttől kezdve 8 héten át egész nap, sőt még éjjel is hánytam. Edd azt, amit megkívánsz, ha nem bírsz enni, az se baj, de a folyadékbevitelre figyelj! A másik két terhességemnél, mikor csak simán egész nap émelyegtem, segített az is, ha menni kellett, akkor nem tartottam vissza.
2016. márc. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De ti hogy tudtatok igy dolgozni?

Emberekkel dolgozok, egesz nap korulvesznek es nem tudom megoldani feltunesmentesen, ma mar azon gondolkoztam, h kimegyek az utcara a kukakhoz :-D :-(



Masodik valaszolo! Az elso terhessegemnel egyszer hanytam a 6. heten, de a 7. elveteltem, szoval szerintem nem jelentenek semmit a a tunetek!

2016. márc. 3. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én könnyen mert csak délután-este volt hányingerem de akkor folyamatosan és csak este hánytam. Munka közben nem volt semmi bajom. Hétvégén se volt délutánig.
2016. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az adta az ihletet hogy tesztet csináljak hogy nem tudtam meginni a reggeli kávémat mert hányingerem lett tőle. Ez volt a 4. Héten, 5, héttől a 12, hétig végig hánytam, nem tudtam dolgozni 4kgot fogytam táppénzen voltam, de most már minden ok, 18+4hkm
2016. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 6 hetes és már lassan 2 hete tart a hányinger... Legelső hányinger a beágyazódás elején volt, aztán kis szünet, és egyre erősebb. Csak reggeltől délután 1-2-ig tart, majd este 6 körül megint elkezdődik... Nekem délutáni gyömbértea segített az esti rosszullét ellen, de reggelre sajna csak az segít, ha ébredéskor b6-vitamin és visszaalszok, utána elviselhetőbb picit.
2016. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de nekem is 5 hetesen kezdődött és olyan rossz lett hogy a 6. hét óta nem tudok itthonról elmenni. megállapították az orvosok a vészes terhességi hányást is. remélem veled nem ez lesz, mert én 10 kilót fogytam és négyszer kerültem kórházba kiszáradás miatt. 16 hetes vagyok és éppen hogy csak kezd jobb lenni, napi 1-2-3 hányás van már "csak".
2016. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az 5. héttől volt hányinger, a 6.-tól hányás.

Mivel én is emberek közt dolgozom, lehetetlen volt dolgozni, főleg, hogy olyan iszonyú hányingerem volt reggeltől-estig, hogy a beszéd is nehezemre esett.

Napi 6-7 hányás is volt olykor.

A 16-17. hét körül enyhült, majd lassan a hányinger is csökkent.

A 3. trimben enyhén ugyan, de visszatért a hányinger, hányás.

2016. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!