Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésznőnek, illetve a...

Szülésznőnek, illetve a dokinak mennyit illik adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan problémám lenne hogy a az orvoshoz mikor megyünk havonta kap 6000 forintot ezzel nincs is nagyon baj de a szülésznőnek mennyit illik?
2006. dec. 27. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szülésznőnek általában kevesebbet szoktak adni, pedig (ha választott szülésznő) ő végzi a kismamával való munka nagyobbik részét.

Én olyan 20-30-40 ezerre gondolnék, attól függően mennyire vagy elégedett a munkájával.

Ilyenkor az ember, ha túl van a szülésen, nagyon hálás tud ám lenni! :)

2007. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem kellene nekik pénzt adni hisz ez a munkájuk. Más felelősségteljes munkáért sem adnak 20-30-40 ezer forintot borravalónak.
2007. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
az a baj hogy szinte kötelezővé vált a szülésznek adható hálapénz!Ismerősöm nemrég szült és mesélte hogy a mellette fekvő kismama nem tudott az orvosnak pénzt adni mert igencsak szegények voltak.Sajnos ez meg is látszott az ellátásán mert ezek után rá se igen néztek vagy csak kiabált vele az orvos!Megdöbbentő.Persze ha meg lesz a babám én is adok hálapénzt de aki nem teheti meg az anyagi helyzete miatt az mért különm a másiknál?
2007. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondoltok mi van ha valamelyikőtöknek baja esik és akkor nem tudjátok vissza forgatni.Én biztosan nem adok hála pénzt meg nem is lesz fogadott orvosom.


28hetes kimama

2009. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!