Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ötletek, hogyan mondjam el a...

Ötletek, hogyan mondjam el a férjemnek, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Reggel csináltam tesztet és pozitív lett!!! :-) Hihetetlenül örülök, mert már régóta szeretnénk babát, eddig nem jött össze és kicsit váratlanul érintett, hogy most 2 csík volt a teszten! :) Férjem dolgozik, este jön haza, alig bírtam ki, hogy ne hívjam fel, de mindenképp személyesen szeretném elmondani!

Valami frappáns ötleteket várok, hogyan tudathatnám vele mire hazaér, vagy ti hogyan mondtátok el a párotoknak? :)



2016. márc. 5. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Tegyél mindenhova két csíkot. Hűtőbe kajára, fürdőszobába, WC-be. Távirányító aljára. De nem mondd el, amíg rá nem jön. Sőt nézd hülyének ha rákérdez, hogy mit keresnek a csíkok. De úgy csináld, hogy mindig csak egy párat. Ezzel elszórakozol egy hétig, mire már minden csíkos lesz, még az alsónadrágja is.


Ha meg nem esik el neki, rúgd ki :D

2016. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez tökéletes lenne, de én nem bírom ki egy hétig! :-D Ezt a pár órát alig bírom ki... :D
2016. márc. 5. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Egyszerűen mond el neki, ha hazajön. Nem kell ebből cirkuszt csinálni.
2016. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Mostanában az a "divat" hogy egy foton anya és apa cipője és mellette vagy középen egy kiscipő :)
2016. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szó nélkül a kezébe nyomtam a tesztet 😊
2016. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Haha,én is csak a kezébe nyomtam és megkérdeztem tőle: most nézd meg, mit csináltál??? :-D
2016. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok :)

Én sem kerekítettem nagy feneket ennek, kiraktam az asztalra a pozitiv tesztet, így mikor haza ért, rögtön szembesült vele.

2016. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez volt a tervem, de mivel nem jött meg és sokáig (10 nap) a teszt sem volt pozitív, nem tudtam véghezvinni:


kindertojást szedj szét óvatosan, tedd be a játék helyére a tesztet (ha ilyen papírteszted van, azt össze tudod csavarni, ha nem, akkor írd bele, hogy 'apa leszel!'), és azt add neki oda desszertre vacsi után :)


(ha óvatos vagy, össze tudod illeszteni úgy, hogy észre se veszi, hogy ki volt bontva ;) ), hogy ne legyen egyből levágós, vegyél magadnak is, csak össze ne keverd :)


majd mesélj, mi volt :)

2016. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Végül nem bonyolítottam túl, megfőztem a kedvenc ételét vacsira, gyönyörűen megterítettem, gyertyafény.. Becsomagoltam a tesztet egy szép csomagolópapírba és a vacsora közben odaadtam neki, és elmondtam hogy kisbabánk lesz :)


Nagyon romantikus volt, született pár könnycsepp is! :)


Köszi a gratulációt!!!!

2016. márc. 6. 19:03
 10/10 narancs223 ***** válasza:
100%

Ez nagyon szuper ötlet volt 😊 gratulálok nektek! Boldog babavárást !


17hkm

2016. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!