Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hets terhes vagyok. Már...

24 hets terhes vagyok. Már most megvegyem a kiságyat? Nem korai? A 120x60-as kiságyat eddig tudja használni a gyerek? Ilyet néztem ki. Babaszafaris. Valakinek van erről az ágyról tapasztalata?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 01:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%

70x140 agyunk van ... Most 5 eves es meg siman elfer benne :-) igaz most mar atalakitva van rendes aggya

Anno lekeritettem a felet es ott taroltam a pelenakat egy pleddel letakarva

Jovore kap rendes felnott meretu galeria agyat mint a tesok :-)

2016. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi megvettük a 22. héten. Jól tettük, mert később egy időre nem voltam járóképes, és most se szívesen kóricálnék az IKEA-ban órákat.:)


Mi "kicsi" ágyat vettünk (120X60-asat), mert költözni fogunk valószínűleg, mire kinövi, és akkor elajándékozzuk majd és legalább nem kell vinni.:) Meg csak 11.000 Ft volt az IKEA-ban és tetszik is nekünk. A kombinált bútorok viszont nem tetszettek egyáltalán.


3 nap és kipróbáljuk a kiságyat élő modellel is.:)


(én személy szerint a Babaszafarit nem szeretem mint boltot, a személyzet és a szűk terek miatt, de nyilván ez egyénfüggő)

38hkm

2016. márc. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jó is lehet, de gyerek függő.

Nálunk 70 cm széles a kiságy, de kell is, mert a lányunk folyton keresztben fekszik (vagy próbálkozik minél jobban inkább keresztben lenni. Egy) keskenyebb ágyban nem tudna ilyen jól aludni :)

2016. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, csak azt nem értem, hogy ilyen kérdésben miért kell lepontozni valakit is.Mindenki megírja a saját tapasztalatát, és a kérdező majd eldönti mit szeretne. Nekem ez a lepontozósdi egy kicsit fura....
2016. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!