Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevéreztem, görcsöltem, és...

Bevéreztem, görcsöltem, és darabosan véreztem. Ez azt jelenti hogy spontán elvetéltem? Mindenképpen szükség van eü. kaparásra?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy?

Sajnos eléggé valószínű, hogy vetélés történt. De a dokidat fel kell keresni, biztosat csak ő tud mondani. És lehet, hogy ettől függetlenül kell EÜ kaparás. Ezt ő fogja tudni megmondani.

Nagyon sajnálom. :(

2008. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6és fél hetes terhes voltam.
2008. szept. 20. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el orvoshoz, mert szörnyű következményei lehetnek ha marad benn valami. A doki megvizsgál és majd megmondja hogy kell-e eü. kaparás. Ja, és minél előbb!!!!!

h.

2008. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos 2 vetélésem volt.Az első után nem vol e.ü.kaparás,csak méhösszehúzó tablettát adott a doki,ami segít kitisztulni.Azt mondta fél évet kell várni a következő teherbeeséssel.A következő terhességem is elvetéltem,de itt már volt e.ü.kaparás.Most 14 és fél hetes terhes vagyok,eddig szerencsére minden rendben.Ezt csak azért írtam le,mert szerintem jobba művi beavatkozás,ugyanis kitisztítanak,nem marad semmi és nagyobb esélyed van problémamentesen kihordani a babát.Tudom kellemetlen,de ki lehet bírni.Ráadásul 3 hónap múlva már próbálkozhattok megint,remélem sikeresen.
2008. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben csinálnak kaparást.Én tavaly decemberben vetéltem el és azt mondta a doki ha rendesen elmúlik a vérzés akkor nem kell műteni.Szerencsére elmúlt 9 nap alatt .De azért minnél előbb menj dokihoz. Sajnálom és nyugi hamarosan újra próbálkozhattok. Üdv.37 hetes kismama
2008. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!