Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok, első...

26 hetes terhes vagyok, első baba. A héten egyre gyakrabban van, hogy ha állok, ülök kemény a poci, de ha fekszek nem vagy kis idővel elmúlik vagy enyhül. Ez keményedés vagy csak a növés miatt van, baba is kinyomhatja? Sokat nőt a héten a pocim.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is!
2010. ápr. 2. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Bocsi ,hogy nem a kérdésre válaszolok,de nekem is ugyanez van!És már teljesen be vagyok parázva ,hogy valami baj van:(((Annyira rossz!!!25+2 kismama
2010. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj szerintem,nekem is ilyen hetek óta már,többször voltam azóta uhn is,dokinál,is mindig minden rendben volt.33+4hetes km
2010. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én 26 hetes 4 napos terhes vagyok.Nekem is nagyon sokat keményedik a hasam.Van,hogy 1 óra alatt többször is.Tegnap voltam a dokinénimnél és nincs semmi gond.A méhszáj zárt.Azt mondta, ha ilyen van akkor ne magnéziumot vegyek be hanem egy kis konyakot igyak,mert az jobb.Azt is mondta,hogy az időjárás változástól is lehet a sok keményedés.Remélem segítettem.
2010. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek valóban keményedések. Nekem a dokim annak idején MagneB6-ot és nagyon-nagyon sok pihenést javasolt. Ellenkező esetben rövidülhet a méhszáj.
2010. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nem akarok senkit sem riogatni, de mikor én terhes voltam és ugyan így voltam mint ti, elmentem a nőgyógyászomhoz aki megvizsgált és még aznap be kellett feküdnöm a kórházba, mivel elkezdtem kinyílni és ez a fenyegető koraszülés jele is lehet.Szóval egy vizsgálatot megér a babátok egészsége nem?Remélem nálatok nem ez a helyzet csak azért írtam le az én történetemet mert ez is lehet!Egyébként jó egészséget nektek! :)
2010. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!