Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciszta okozhat pozitív tesztet...

Ciszta okozhat pozitív tesztet vagy ez már baba lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Utoljára február 7-én jött meg ami tartott 13-áig.

Most kellett volna 7.-én megjönnie és nem jött,úgy voltam vele,hogy bztos kimarad megint(elfelejtettem ide írni,cisztám van)de vártam pár napot és még mindig semmi,tegnap csináltam egy tesztet reggeli vizeletből és pozitív lett a teszt,majd délután is csináltam és az is pozitív lett.

Eddig mindig negatív volt,most fáj a mellem és megduzzadt,hányingerem van és émelygek a hasam meg feszül.

Kértem időpontott,de sajnos csak 31.ére kaptam időpontott az orvosomhoz.


Szerintetek lehet baba??



2016. márc. 16. 22:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Ha eddig negativ volt es most pozi akkor baba
2016. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
A ciszta nem okoz pozitív tesztet.A teszt az ellenanyag jelenlétét mutatja ki a vizeletben,amit a szervezeted a "baba"ellen termel. Tehát várandós vagy!
2016. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

De, okozhat:


[link]

2016. márc. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerintem attol is fugg azert, hogy mennyire eros pozitiv az a teszt. Ha eros, akkor valoszinuleg inkabb baba, mint ciszta. Ha 7-re nem vartad, akkor a jovoheten mar elmehetnel orvoshoz, mert ultrahangon mar latszana valami.

De teny, hogy a multkorban tobbszor tett fel ezen az oldalon kerdest egy no, egymas utan sok-sok halvany pozitivat tesztelt, szinte biztos voltam benne, hogy ez terhesseg miatt pozitiv es par nap mulva eros leszz a csik. De nem lett, halvany maradt vegig. Utana kiderult, hogy irdatlan hosszu ciklusai vannak, valoszineleg meg peteerese sincs, de cisztai vannak. Tehat tenyleg a ciszta miatt voltak a halvany pozitiv tesztek.

2016. márc. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Sokan mondták,hogy a ciszta okozhat pozitív tesztet.

Eddig soha nem lett pozitív pedig volt akkor is cisztáim.

Vettem tesztet kettőt is,ezért megcsináltam az egyiket reggeli vizeletből 2 erős csík,a másikat délután és az is egyből 2 erős csíkos volt.

Feltöltsek képet?


Ez nagyon jó hír lenne,ha tényleg baba lenne a dologban :)

nagyon vártuk már :)


Már van időpontom az orvosnál,de csak 31.ére kaptam,előbb nincs.

2016. márc. 17. 12:23
 6/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nyugodtan le lehet pontozni,ha eddig megvolt a cisztaja es negativ volt akkor most tuti baba. Persze muti a teszteket 😊
2016. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A ciszták nőhetnek és elérhetnek akkora méretet, hogy hormont termeljenek. Hogy a ciszta miatt vagy baba miatt pozitív, azt csak orvos tudja eldönteni. Itt, vizsgálat, konkrétumok nélkül csak találgatni tudunk.
2016. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Apró kis cisztáim vannak,amik semmit nem nőnek és nem is mennek össze(nagy kár).

Eddig se volt pozitív egyetlen egy tesztem se,pedig már sok cisztát túl éltem.

Nem kell senkit lepontozni,a válaszaitokra voltam kíváncsi,mindenkinek meg van a saját véleménye.

2016. márc. 17. 13:19
 9/21 A kérdező kommentje:
Elmondaná valaki hogy tudom ide feltölteni??
2016. márc. 17. 13:20
 10/21 anonim ***** válasza:
Képfeltöltés.hu-n feltoltod q kepet. Aztán kiadja a linket amit ide at tudsz másolni.
2016. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!