Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen ti bevállalnátok...

37 hetesen ti bevállalnátok 250 km vonatozást?

Figyelt kérdés
Most 22 hetes vagyok, sógornőm esküvője lesz június végén. Tudják, hogy júliusban szülök, egyébként nem vagyunk valami jóban, de Anyósom elvárná, hogy ott legyünk. Mindennel együtt (buszozás, vonatozás, kocsikázás) kb 4-5 órát kellene utazni, plusz két gyerekkel. Nem hiszem, hogy bevállalom, egyik gyerekkel sem utazgattam már az utolsó hónapban, de ez egy újabb ok lesz a "családi drámára". Kíváncsi vagyok, ki mit tenne ebben a helyzetben.

2016. márc. 17. 13:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint csak annyi a kockázat, hogy legföljebb másik kórházban szül, a saját négynapos újszülött gyerekét szívesen elvinné egy ötórás busz + vonatútra? Saját maga szülés után négy nappal szívesen vonatozgatott volna ennyit? Mert ugye ha beindulna ott a szülés, az ezzel is járna, nemcsak arról van szó, hogy az anyuka ,,kényeskedik", és válogat a kórházak között. Arról nem is beszélve, hogy senki nem tudná látogatni, még az apuka sem, a távolság miatt. Márpedig 37 hetesen a gyerek bármikor úgy dönthet, hogy meg akar születni, számítani kell rá.
2016. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!