Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 38. hét közepén még...

Ha a 38. hét közepén még c3000 az érték ilyenkor nagyobb az esély hogy a burok adja fel? Vagy nem befolyásolja?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 22. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Órák alatt is kinyílhat, nem jelent semmit. :)
2016. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tàgulàs nem befolyàsolja a burokrepedést,ahogy fordìtva sem.
2016. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kerek 39 hetesen a viz folyt el fajas nelkul. A korhazban az elso vizsgalatkor meg teljesen zart volt a mehszaj. 3 oraval azutan jott az elso fajas, hogy elfolyt a viz es egybol 3 percesekkel kezdtem a vajudast. 3,5 orat vajudtam osszesen, vagyis ebben mar a kitolas is benne volt.

A masodik gyereknel felidotol nyilt a mehszaj, kiirt datum elott 3 ujjnyira nyilt es beinditottak a szulest, mert mar nem nagyon akart a doki a korhazbol hazaengedni, vagyis mehettem volna, de mivel az elso szulesem is gyors volt, igy nem is mertem.

De latod, igy sem indult meg rendesen magatol.


Szoval en nem nagyon hiszem, hogy barmilyen kovetkeztetest erdemes levonni, megindulhat barhogyan.

2016. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szinte végig c3000 volt az értékem. De amikor megindult a szülés, nagyon gyorsan tágultam. A burkot pedig repeszteni kellett, magától nem folyt el a magzatvíz.
2016. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!