Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4kg hízás sok 23 hetesen?

4kg hízás sok 23 hetesen?

Figyelt kérdés

A 13.hétig fogytam 4kg-t,majd a 13.-20. hét között feljött 1 kg,és most 3 hét alatt a 23.hétig 3kg,nem eszem sokat,napi 4-5kmt alapból sétálok,sőt többet is,heti 2-3 alkalommal 20 perc kismama torna,este alig eszem,pocim is pici még,sok zöldséget eszem,könnyedebb ételeket gyümölcsöt(eper,kiwi,alma,narancs).Szerintetek belefér? Aki a 23. hétig felszedett 4kg-t mennyi lett a végére? Előző terhességemnél a 25. hétig a 12.héttől feljött 6,5 de akkor igazából ettem amit akartam,a végére 14kg plusz volt,és szülés után -9kgval távoztam a kórházból.


Köszönöm előre a válaszokat!


2016. márc. 29. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
12.hetig én is fogytam kb 5kg-ot aztán a 20.hetre felszedtem 4kg-ot utánna nem akartam hizni és hirtelen a 31.heten megint 4kg-ot hiztam azóta eltelt megint kettő hét azaz most vagyok 33hetes és sikerült plusz 2kg :D
2016. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24 hetesen +9kgnàl jártam, 22 kg lett a vége.
2016. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első trimeszterben fogytam pár kilót. Másodikban felszedtem 10 kilót. Harmadikban plusz 3-at. Mindenkinek más. Engem remisztgettek hogy a hirtelen plusz 10 kg után mennyit fogok még hízni, hát nem. Amúgy sovány vagyok, meg se látszik rajtam. Függ attól is, hogy eredetileg milyen alkat voltál.
2016. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy sok! Bàr mèg csak most jön a java. Első babàmmal a 20.hétig 5 kg-t hìztam és 13 lett a vège,most a màsodik picivel 19 hetesen 3kg-nàl jàrok,de most több lesz a vège szerintem,meg +5kg-valmindìtottam a 2. Terhessèget.
2016. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!