Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szült 2016-ban már valaki...

Szült 2016-ban már valaki Bata Barnabásnál Siófokon?

Figyelt kérdés
Olyan kismamák infójára lenne szükségem, akik idén szültek vagy fognak szülni nála. Mi a helyzet azzal a ténnyel, hogy a siófoki orvosok nem vállalhatnak szülésvezetést, csak az ügyeletes orvosnál lehet szülni? Van kiskapu?

#szülés #terhesgondozás #szülésvezetés
2016. márc. 30. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválasztás van.
2016. márc. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! A honlapján az az infó található, hogy 2016-ban családi okok miatt nem vállal szülést, csak terhesgondozást. Holnap megyek hozzá és személyesen is megkérdezem. Írok, ha tudok valamit.
2016. márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló: Elméletileg szabad orvosválasztás van, gyakorlatilag ez a siófoki kórház új rendszere...elméletileg. Elvileg 4 ilyen kórház van az országban. A siófoki 2016.01.01. óta.


Kedves második válaszoló! Nagyon köszönöm, hogy írsz, ha megtudtál valamit! :-).

Elméletileg a kórház nem engedi őket. Őt sem, meg mást sem, csak az ügyeletes dokival kell beérni. Én azért nagyon remélem nem így lesz. "Bárkinél" nem szeretnék szülni. A honlapon én is láttam a kiírást, azért remélem van kiskapu :-)!

2016. márc. 30. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Először úgy volt hogy csak ügyeletesnél lehet, pàr hétre rà az a verzió lett hogy havi 5 kismamàt lehet vàlalni szülésre, azóta pedig àllitolag megint minden a régi. Én jövő héten megyek az orvosomhoz, akkor biztosra meg tudom mondani hogy lehet e fogadott orvosnál.

A Bata dr-ról én is úgy tudom hogy nem vàllal szülést csak terhesgondozàst talàn.

2016. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Voltam nála, tényleg nem vállal szülést,(otthon már nem nézi el a család a sok távollétet) csak programozott császárt. Hétfőn és szerdán ő az ügyeletes a Siófoki kórházban, ha szerencsénk van, akkor indul be a szülés. Szülésznőt viszont lehet választani, ebben tud is segíteni. A többi orvos is jó, elmondása szerint. Remélem tudtam valamennyit segíteni. 😊
2016. ápr. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon kedves vagy, hogy válaszoltál! Hát akkor marad a remény, hogy pont ügyeletben lesz. Bár még odébb van, de azért jobb előre kipuhatolni az ilyesmit. Azért majd én is beszélek vele, amikor legközelebb megyek. Te korábban is hozzá jártál? Még egyszer nagyon köszönöm! :-)
2016. ápr. 1. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 7éve ő az orvosom, nála szültem a kislányomat, valamint műtött is a várandósságom előtt. Nagyon lelkiismeretes, jófej doki. Sajnos már nagyon sokan járnak hozzá, elhiszem, hogy elege lett a családjának a sok távollétből. A Siófoki kórház nyugodt, nem zsúfolt, aznap egyedül szültem. Bababarát, meg voltam elégedve vele.
2016. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!