Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusban szülő kismamák!...

Augusztusban szülő kismamák! Ti vásároltatok már a babának?

Figyelt kérdés
Milyen színű ruhát érdemes venni,ha nem tudjátok mi lesz?
2010. ápr. 5. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én még semmit nem vettem neki eddig,de majd lassan nekikezdek nézelődni:)Nekünk 16hetesen már kiderült szerencsére hogy kisfiú lesz,de ha még nemtudni,akkor semleges szinűt érdemes venni,amit mindkettő tud hordani.Krémszinű,fehér,esetleg(sárga,almazöld)szerintem ezek amik jók kislánynak is meg kisfiúnak is.(21h)
2010. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Augusztus 24-re vagyok kiírva. Még eddig semmit sem vásároltam. Babonából azt tanácsolták hogy a betöltött 6 hónapos kor előtt ne is igen vásároljak. Szerencsém van a családtól nagyon sok mindent megkapok.

Még nem tudjuk hogy fiú vagy lány :) De remélem 12-én a következő UH-n már megmutatja magát.

Utána szerintem elkezdek én is nézelődni :)

Egyetértek az előttem válaszolóval semleges színeket érdemes nézegetni. Világoskék, sárga, zöld rucikat.

Szép babavárást neked.

2010. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan én nem fogok szülni, hanem 2 éve augusztus 22re voltam kiírva, de azért gondoltam érdekel. Nekem a 28. héten derült ki, hogy kislány lesz, azután vettünk meg szinte mindent. Kivéve a babakocsit, amit májusban. Semleges színűt. A többivel megvártam míg megtudtam mi lesz. Ilyen korán én nem vettem volna semmit. Ha a pénz miatt gondolod, akkor inkább tedd félre minden hónapban a rá szánt összeget.
2010. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is augusztusban fogok szülni, és vettünk már 1-2 dolgot. De kapni rengeteg mindent kaptunk. Kiságy, babakocsi, bébihordó, pelenkázó, kád állvánnyal. Én nem vagyok babonás, pl. a babakocsit a 7. héten kaptuk.

Ha vásárolni szeretnél, tedd meg. Attól nem lesz baja a babának, hogy előre vásároltál. Csak babona.

Mindenkinek egészséges és boldog babavárást!

19 hetes kismama

2010. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En ugyan szeptemberre vagyok kiirva, de ikreket varok, ugyhogy azt gondolom, inkabb augusztus lesz belole. Es en is nagyon gondolkozom azon, hogy mikor is kellene elkezdeni vasarolni. En nem vagyok babonas, nem felek attol, hogy amiatt tortenne valami a babakkal, mert en koran elkezdek vasarolni. Azert nem akarom nagyon koran elkezdeni, de azt sem szeretnem, hogy esetleg meg augusztusnal is hamarabb jojjenek, vagy esetleg az utolso honapokban kotelezoen fekudnom kell, es akkor a paromnak kelljen mindent megvennie. Nem szeretnek kimaradni belole. :)


Ugyhogy ez nalam is egy nagy kerdes. Majusban lesz a kovetkezo ultrahangom, azt meg mindenkepp megvarom, hatha akkor mar meg tudjak mondani, hogy mik lesznek, es szerintem utana szepen lassan elkezdem. :)


Szep babavarast Nektek. :)

2010. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én augusztus 8-ra vagyok kiírva,de még nem vettem semmit,majd a 7-dik hónap környékén(igaz csak egy pár új ruhát kell vennem,mert az első gyerekről megvan minden)
2010. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!