Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megéri az 5D? Mennyivel jobb,...

Megéri az 5D? Mennyivel jobb, mint a 4D? Általában mennyibe kerül és mikor érdemes menni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem megérte :)

4D sok esetbe torzít, értem ez alatt hogy legtöbb babának szürreálisan nagy az orra rajta, vagy a szája, nos 5D-n ilyen probléma nem volt, olyan fotó minőségű képeket kaptunk hogy az egész család kirakta képkeretbe, az hogy adnak hozzá szemüveget a térhatásért nyílván csak szórakozás kategória, nem azért jobb az 5D.

Ez a része, mármint a fotórealisztikusság még fontos genetikai szempontból is persze, de nekem minden fillért megért :)

18 ezer körül volt ha jól emlékszek a kleopátra házba, 25-29. héten adja a legnagyobb élményt.

2016. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. ápr. 2. 19:53
 3/6 narancs223 ***** válasza:

Én is a Kleopátra házba voltam 17900 Ft dvd vizsgálatról papír és egy kép persze a cdn is vannak lementett képek, most szerdán voltam 21hetes 22hetnek felel meg a baba nagyon mozgékony volt de ügyes képeket csinált a szonográfus

[link]

[link]

Szerintem megéri :) szívére úgy rá tudtunk nézni hogy mind a 4kamrat láttuk közelről igaz az 2Dbe mert úgy nézik h minden oké e :)

2016. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos! :))))
2016. ápr. 6. 14:37
 5/6 narancs223 ***** válasza:
Köszi :)
2016. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, h jobb az 5D! Mi is voltunk és nagyon nyugodtak voltunk, mert túl a képi örömökön, tudtuk, ha bármi eltérés volna a doktor úr be tudna avatkozni! Magzati korban meg tudja mutatni a lehetséges fejlődési rendellenességeket! Szolnokon, a Szapáry utcában voltunk, nagyon kellemes volt - hála Tóth doktornak! :)
2016. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!