Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sem én sem a párom nem...

Ha sem én sem a párom nem vagyunk nagyok, a születési súlyunk is kicsi vagy átlagos, hogy lehet, hogy a babánk nagy?

Figyelt kérdés
Minden nagy uh-n legalább 2 héttel nagyobbnak mondják.

2016. ápr. 6. 09:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Persze nem arról van szó, hogy maga a terhesvitamin okozza magában. De ha túltolják benne a B vitamint, akkor olyan éhes tőle az ember, hogy hatalmasra hízlalja magát és a babát is. Mindig vékony voltam. Terhesség alatt mégis híztam 35kg-t. Olyan nagyon éhes voltam abban a kb 5 hónapban ameddig azt a fajtát szedtem, hogy reggel háromnegyed hatkor már toporogtam a közért előtt. Éjjelente arra ébredtem, hogy éhen halok. Volt, hogy lekvárt ettem kiskanállal magában, ha már minden egyéb ehetőt megedtem. Emlékszem egyszer vettem 15 joghurtot azzal, hogy egy heti adagnak szántam és még aznap mind megettem. Élénken emlékszem arra az éhségérzetre, borzasztó volt. Érdekes módon egy évvel szülés után már vékonyabb voltam mint terhesség előtt, nálam biztosan ez játszott be, de ez 12 éve volt. Szerintem ma már nincs ilyen lóadag B vitamin egyikben sem, mint amit én szedtem.
2016. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*megettem
2016. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 158 cm magas vagyok, a férjem 10 cm-el magasabb tőlem, egyikünk 3,3 kg körüli súllyal, a másikunk 3,5 kg körüli súllyal született, kisfiunk méretei a 33 hetes uh-n 3 héttel voltak nagyobbak, a 38. héten született meg 3,96 kg-al és 54 cm-el. Szóval kérdező, így lehet.:)
2016. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!