Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mâsnak is van olyan gondolata...

Mâsnak is van olyan gondolata hogy az orvosa csak nyugtatgatni akarja de semmi konkrétumot nem mond?

Figyelt kérdés

Vannak miómàim és mindig is úgy éreztem bezavarnak a terhességben.

Folyton ràkérdezek hol vannak mekkoràk nem okozhatjàk -e a sűrű vizelési ingert stb.De adokim csak azt mondja nyugodjak meg semmit nem okoznak semmit nem zavarnak jó helyen vannak stb.

Amúgy jó fej rendes de néha azt érezm vagy nem őszinte vagy ő se tudja a vàlaszt.


2016. ápr. 7. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy elhallgatná, ha tényleges problémát látna. Esetleg menj el egy másik orvoshoz, ha úgy érzed, nem biztos a dolgában.

(Az én orvosom abszolút nem ilyen, semmit nem szépít a tényeken. És néha morcos is voltam rá még terhesen, amikor nem azt mondta, amit szerettem volna hallani. De utólag meg hálás voltam a rideg objektivitásért...)

2016. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztaltam. De szerintem az volt az oke, hogy annyi ilyet lát, tudja, hogy nincs baj es nem gondoljak, hogy ezt bizonyitaniuk kene nekünk. Tehat azert a dokim feltételezhetően mert benne bízzok meg... Rengeteget nyaggattam, hogy tuti nincs ez, mert van az... 😁 Utólag csak nevetek. Es mindig neki lett igaza!
2016. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor ne aggódjak:)

Megpróbâlok .

Köszi a vâlaszokat!:)

2016. ápr. 7. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!