Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális, hogy 15...

Szerintetek normális, hogy 15 hetesen még nem látszik a hasam?

Figyelt kérdés
Van egy kis úszógumim, de alatta mindig be volt és be van "esve" a hasam. Egyáltalán nincs terhesformám. Volt más is így?
2016. ápr. 11. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 22hetesen kezdett látszani és 24-25hetesen kérdeztek többen rá:)) pedig eléggé vékony vagyok! Most vagyok 34hetes de a pocim olyan mint aki most kezdi a 7.honapot(28.het) :)). De viszont a baba méretei pont megfelelőek! Boldog babavarast!! Mikorra vagy kiírva?
2016. ápr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 16. hétig nem is látszódhat, a méh fundusa utána emelkedik ki a medencéből.
2016. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem első is látszott hamar,de most hogy a másodikat várom és ugyanúgy van fotó,hát ég és föld a különbség.Most 12 hetesen volt már akkora,mint az elsőnél 20 hetesen kb. De én nem vagyok vékony,viszont sose nézett ki hurkás hasnak,hanem terhesnek mindig.

Sokaknak nem látszik sokáig,de ez egyáltalán nem baj.Alkat kérdése,ettől még a baba elfér és jól is van :)

2016. ápr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Két héttel ezelőtti uh szerint október 1 a szülés várható időpontja és 8 nappal nagyobb volt a koránál :)

2016. ápr. 11. 09:00
 5/7 anonim ***** válasza:

16 hetes vagyok, nekem is volt pici pocim, mikor terhes lettem...de nekem korán elkezdett átalakulni a pocakom formája, már a 10. hét körül gyanakodott mindenki, hogy terhes vagyok. Súlyom nem nőtt, nem híztam, csak valahogy a pocakforma változott terhes pocakká.

Szerintem ez mindenkinél más...van akinek korán átalakul a pocija, van, akinek nem. Ismerősöm 8 hetes terhes, és már gömbölyödik, pedig vékony testalkatú...van, akinek meg a 20. hétig semmi sem látszik...

2016. ápr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Az első terhességemnél a 15. héten még olyan lapos volt a hasam, mint a vasalódeszka, pedig vékony vagyok (voltam). Kb. a 24. héttől vették észre idegenek, hogy valami van...

A második terhességemet is simán titokban tudtam tartani a 20. hétig.

2016. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16. héten mondtam el a terhességem hírét a munkahelyemen...mindenki csak csodálkozott mert semmi hasam nem volt.:) Viszont onnantól kezde elkezdett ám növögetni...ne aggódj hamarosan beindul az. 24 hkm
2016. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!