Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik januártól vannak táppénze...

Akik januártól vannak táppénzen, megkapták már?

Figyelt kérdés
én jan.4-től vagyok,és nem kaptam még,csak a 2heti betegszabadságot fizették ki.A munkahelyem nem tb kifizető hely.
2010. ápr. 6. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
szia Igaz én decembertől vagyok táppénzen,de szerintem kérdezz rá a tb-ben hogy megkapták e a táppénzes papírjaidat,és ha tudod beszéld meg a munkáltatóddal,hogy nem neki adod le a táppénzes papírt,hanem beviszed te saját magad a tb-be. Így sokkal hamarabb kapsz pénzt,30v 15 napon belül utalnak.
2010. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már november óta ezzel küzdök, hivd fel a TB-t, mert valószínű, hogy rajt ülnek a pénzeden.Velem is ezt csinálták.3szor rájuk telefonáltam, és nagynehezen kiküldtek 3 havi táppénzt.Azóta semmi.Holnap ismét hivom őket.Sajna ez ilyen...

2010. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy maga a cég pesti,így oda küldik a táppénzes papírjaimat,hiába megyek itt be a tb-be ahol lakok(miskolc),azt mondják ők nemtudnak semmit,pesten érdeklődjek..:S
2010. ápr. 6. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
jan.20 és még nem kaptam.kicsit kiakasztó???
2010. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én decembertől vagyok táppénzen és az első utalás március elején jött. Azóta még kétszer kaptam amiben semmi logikát nem találtam. De legalább küldtek valamit. Már én is rájuk telefonáltam. Szerintem megéri megpróbálni.
2010. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek,hát akkor megpróbálom a pestit elérni majd valahogy...azért nevetséges hogy hónapokig "ülnek"rajta,bezzeg ha nekik kéne meglenne már a köv.hónapba az tuti...
2010. ápr. 6. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én jan. 11-től vagyok táppénzen és én sem kaptam még semmit. Nagyon lassan működik ez a rendszer!!! :(
2010. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!