Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok,...

Mono144 kérdése:

10 hetes kismama vagyok, ülőmunkától délutánra megfájdul a hasam. Másnak is van így?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen egész nap ülök, de három körül már nyom a hasam, fáj, kissé görcsöl. Mi a véleményetek? Lassítsak? Kevesebbet vállaljak?

2016. ápr. 21. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt így, igen. Nem a munka abbahagyása szerintem a megoldás erre. Én azt csináltam, hogy amikor elnyomtam magam ülve, akkortól reggel egy Magnosolv és délután 2 körül egy újabb. Irodai munkám volt, a császárom 38+3-on volt, 38. héten még dolgoztam.:)
2016. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is így voltam.

Nekünk egy nap 3 szünet volt, 2*10 perc és 20 perc ebédszünet. Személyes ügyfélszolgálat volt, végig ülni kellett, még azt sem tudtam megcsinálni, h néha fölálltam kicsit sétálni. :(

Ha tudsz, akkor gyakran kelj fel kicsit, a lábadnak sem tesz jót a sok ülés. Picit sétálgass, ilyesmi.

Meg szedj magnéziumot.

:)

2016. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megpróbálok többet felállni, magnéziumot szedek. Remélem ez majd segít :)
2016. ápr. 21. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi mar beszeltunk:) nekem nem az ulestol hanem a nadragoktol kezdett fajni es mar csak kismama nadragokat tudok hordani.. vagy letolt sliccel jarok :) ugyan azt tudom en is ismetelni mint a tobbiek.. pihenj sokat, setalgass munka kozben:) ezen kivul hogy vagy? Latszik mar a hasad? :)

10hkm

2016. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia, igen van már pocakom, de nekem ez a 2. terhességem. De sokszor fel is vagyok fújódva. Neked látszik? Van tüneted? Nekem most szinte semmi, nem is érzem még ugye őt, és ez most olyan fura érzés, hogy se rosszullét se semmi más :)
2016. ápr. 22. 06:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Mostanaban nincsen tunetem..az ehsegen kivul neha nagyon minimalis hanyinger.. meg az izuleteim ramatyok de az a betegsegem miatt... felvagyok puffadva folyamatosan viszont reggelre lemegy es mar akkor sem lapos a hasam.. szoval aki ismer latja rajtam :)
2016. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!