Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan érzitek magatokat 5...

Hogyan érzitek magatokat 5 hetes körüli kismamák?

Figyelt kérdés
Én holnap lépek az 5. hétbe, első baba. Kezdeti halványka csíkok után tegnap már jó erőset teszteltem, a másik jó jel h a hőmérsékletem 37.0 konstansan. Többször eszek naponta, mint régebben es egy nagyon kicsit érzékenyebbek a melleim. Orvoshoz 5+3 hetesen megyek, kedden. Minden nap egy izgalom, h minden rendben van-e? Ti hogy vagytok ezzel?

2016. ápr. 22. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Öthetesen még azt se tudtam, hogy terhes vagyok és a "mindjártmegjön" érzésen kívül semmi tünetem nem volt.
2016. ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként eltérő, van, aki meg sem érzi, én viszont konkrétan ramatyul voltam. Hasfájás, azt hittem, hogy görcs, de az volt a beágyazódás, tudtam, hogy nem lehet görcs, ilyet még nem éreztem... aztán úgy ébredtem másnap, hogy azt hittem, begyulladtak a melleim, még aznap lebetegedtem, felment a lázam is, nyomtam az ágyat 2 napig... és már előtte folyton aludnom kellett.
2016. ápr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 2. válaszoló mély nyomot hagyhatott benned a terhesség első szakasza, megertem! nálam ilyen kiemelkedő változás nem történt.

Örültem volna olyan válaszolónak is, aki most jár ebben a korban, hogy megosszuk a gondolatokat... De ezek szerint minden kismama nyugodt es békésen várja a következő uh-t:-)

2016. ápr. 23. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Èn holnap leszrk 5hetes.Már egy hete pozi lett a tesztem.A melleim oldalt nagyon durván bekeményedtek és fájnak.Olykor rámtör a hányinger.Salátát és a sós nasikat kivánom.Az első babánál 12.hétig hányingerem volt.Ez most teljesen más.
2016. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok utolsó válaszoló! :)


Nekem esténként szokott csak a mellem fájni, és ezen kívül továbbra sincs nagyon extra tünetem. De tegnap voltam az orvosnál és egyelőre minden oké, látta a petezsákot és a szikhólyagot. :)

2016. ápr. 27. 08:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Èn még várok két hetet a dokival.Egy kalkulátorral kiszámoltam mikorra lennék kiirva és dec 31lett.Igy aztsem tudom 2016os vagy 2017 es lesz.A nagytesó 38.hétre született.Lehet abból karácsony is 😆
2016. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az izgalmas! :-D Nekem dec 24-re számolta ki a kalkulátor, karácsonyi baba!

En a 7. Hetes uhra megyek legkozelebb!

2016. ápr. 28. 07:28
 8/9 anonim ***** válasza:
De az is lehet hogy karácsonykor már ti is mi is otthon leszünk.A legszebb ajándék lenne.A fiam kérdezte ,hogy hogy lesz a kistesó ,meg mikor lesz.Azt mondtuk neki ahoz sokat kell imátkozni az Istenkéhez azóta minden este kér egy kistesót.Még nemtudja,hogy lesz is még csak 4éves lesz.Neked hanyadik baba?
2016. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én még a 4. hétben járok, 2 hete csináltam tesztet, akkor villámgyorsan pozitív lett, teljesen pánikba is estem, nem terveztem, párom sokkal jobban is fogadta, mint én.

Nem számítottam rá, görcsölgetett a hasam, állandóan fáradt voltam és mindenen elbőgtem magam, tiszta hisztis lettem. igazából azt hittem, hogy meg akar jönni a menszim, mert előtte szoktak ilyen tüneteim lenni, de mikor már 2 hete egyfolytában ez volt, és csak nem akart megjönni, mondom, megcsinálok már egy tesztet, de nem is gondoltam komolyan, csak véletlen pont volt egy kimaradva, már számítottam is rá, h egy csík, a multkor is az volt erre látom h 2 csík. kb idegsokkot kaptam, majd kiesett a kezemből a csík, úgy remegett, rögtön hívtam a dokit, még aznap fogadott, és bebizonyosodott a gyanú. azt mondta max 2 hetes lehet, bár én nem tudom, sajnos párommal az utóbbi időben elég ritkán tudtunk együtt lenni meló miatt, 1 héten max 1x és ha így vesszük, már előbb jelentkeztek a tünetek, minthogy megfogant volna XD Minden esetre hnap többet fogok tudni UH után... jah meg úgy 3 napja sűrűn fáj a fejem meg egy ideje egész napos hányinger, de hányni nem hányok...

2016. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!