Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhes esküvő más, ha a...

A terhes esküvő más, ha a menyasszony terhesség elején van, vagyha terheség végén van mára saját esküvőjén?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Kifejtenéd?

Hasméretben mindenképpen más.

2016. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

nyilván attól függ, hogy egyébként mit szeretnél és mit tudsz, mire telik és mit kapsz meg...


egy szűk családi esküvő lehet ugyanolyan 6 hetes terhesen mint 36 hetesen.

nekem 12 hetesen volt, koccintottam az anyakönyvvezetővel és ittam 2 korty pezsgőt, ne ezen múljon már a boldogságom, de többet nem ittam. ennyi volt az egyetlen amit nem tudtam csinálni. nagy pocakkal már nem forgattak volna meg este, a menyasszonytáncon az biztos :)

2016. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

mi végig tomboltuk/táncoltuk/játszottuk ettük stb.


ez nyilván 12 hetesen kellemesebb, mint 36 hetesen, amikor már rendesen keményedsz, esetleg jósló fájásaid vannak, pl be van dagadva a bokád stb

2016. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Terhességfüggő.

Én ugyan előbb mentem férjhez, utána vállaltunk babát, viszont 7 hónapos kismamaként voltam a barátnőm esküvőjén, hát sajnos nem sokáig voltunk ott. Nyár volt, meleg volt, rosszul lettem, kínlódás volt az egész. Meg amúgy is szinte az egész terhességemet végig kísérte a rosszullét, hányás, émelygés, így én pl. soha nem tudtam egy jót enni. Márpedig többek között szeret az ember egy jót enni egy esküvőn.:)

2016. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

terhesség eleje:mikor nem látszik has 3-4 honapos terhes


mikor látszik:7-8 honapos terhes


különbözik-e kismama esküvő,hogy a terheség elején amikor nem látszik akkor tartja

2016. ápr. 26. 18:00
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
nem a has méretétől függ hogy ki hogy viseli a terhességet (egyébként 3-4 hónaposon már igen csak látszik :)
2016. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Te jó ég, tanulj már meg fogalmazni, az ég áldjon meg...

Mi az istent fog tanulni tőled a gyereked, mikor egy egyszerű kérdést sem tudsz kiírni értelmesen. Aztán még másodjára sem sikerül.


Nyilván mindenki tudja, hogy mit jelent a terhesség eleje és vége. Elég nyilvánvaló, hogy az elején kisebb a has, mint a végén.


Mindenki máshogy viseli a terhességet. Az egyik nővérem az elejét végig hányta, a végét pedig kifejezetten jól bírta. Másik nővéremnek az elején nem volt semmi baja, de kb. a 30. héttől már alig kapott levegőt fekve, ülve, állva.

Én szerencsés voltam, nekem nem volt problémám sem az elején, sem a végén.


És igen, értelemszerűen más. Ideális esetet tekintve (ha végig kellemes a terhesség), akkor az eleje jobb, hiszen kisebb a hasad. Lényegesen kényelmesebb.


És tanulj meg fogalmazni az isten szerelmére. A 6 éves unokahúgom szebbe beszél, magyaráz.

2016. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Kedves 7válaszoló!A te gyermeked pedig tölled a modortalanságot az undokságot és a gonoszságot fogja tanulni.Sajnálom,hogy vannak ilyen rosszindulatú emberek.Legalább tartottad volna magadban a véleményed.Tiszteletlen és gonosz vagy de te biztosan tökéletesnek hiszed magad!!
2016. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha szerinted rendben van, hogy a kérdező egy értelmes mondatot képtelen leírni, illetve azt kérésre megmagyarázni..


..akkor rendben, legyek gonosz. A kérdésére ugyanúgy válaszoltam, a véleményem pedig közölhetem akkor is ha az másnak nem tetszik. A te "intésedtől" függetlenül ugyanúgy kifejteném legközelebb.

2016. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%
Arra nem is gondolsz,hogy nem magyar anyanyelvű vagy esetleg egy diszleksziával hasonló betegséggel küzd.Te röktön itélkezel!Igen rosszindulatú vagy de nagyon!
2016. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!