Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestant inhat ki háziorvos?

Utrogestant inhat ki háziorvos?

Figyelt kérdés
7hetes terhes vagyok a női klinikán irtak ki utrogestant de kellene iratnom mert kezd elfogyni.A terhesgondozóban nem voltak hajlandóak kiirni mondván hogy felesleges nem a hormon fogja megmenteni a terhességet.Ja és ne szedjek terhesvitamint se magnéziumot sem egyéb vitaminokat mert ezek felesleges dolgok.Úr isten és ezek vizsgálják a terhes kismamákat.Hm...Egészségügy....Szóval szerintetek a háziorvos kiirhatja ha már egyszer kiirta a nőgyógyász és a papíromon is rajta van?
2016. ápr. 27. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, a háziorvos kiírja, ha lesz nálad papír, hogy előtte már felírták neked. nekem mondjuk bemondásra és felírta, de lehet, nem mind iyen.


az, hogy milyen az eü ellátás Mo-on, az persze durva, bár a kerületi sztk-ban nagyon korrektek és profik (v.ker.).

2016. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én duphastont szedtem nekem nem írta fel.

Hiàba tudta hogy szedem.

Azt mondta csak nődoki írhatja fel.

Remélem több szerencséd lesz.

2016. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam a dokival beszélni de holnap a női klinikán kiirják.Fel voltak háborodva azon hogy nem irják ki és az orvos elképzelésén elvégre azért van a terhes gondozás,hogy gondozzák a kismamákat.Nos ott a doki elképzelése szerint a magzatnak nem kell a sárgatest hormon a magzatvédő vitamim és nem kell a magnézium sem.Ha nem termelsz eleget akkor nem kell megmenteni a babát.Amugy is negatív tapasztalatom van ezzel kapcsolatosan az előzző babát elvesztettem a kontár hülyék miatt.Nem értem.Ha egyszer hormon problémái vannak valakinek az nem érdemli meg a gyereket?Vagy hogy működik ez a rendszer.Vicc
2016. ápr. 27. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Hàt elég szemét húzàs hisz az a dolguk hogy gondozzanak s ha kell igenis kiírjàk.

Sajnàlom hogy rossz tapasztalatod van.

De most màr próbàlj megnyugodni.

2016. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!