Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélés után, mennyi...

Spontán vetélés után, mennyi idö után lehetek ujra babás? És elöfoduhat hogy ujra elvetélek? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Több vitamin?Ás az orvos szerint alacsony volt a hormon szint,erre van valami gyogyszer?
2008. szept. 23. 20:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem volt eü.kaparásom.
2008. szept. 23. 20:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Elevit,folsav,E-vitamin.Ha a sárgatest hormon alacsony egy újabb terhességnél amint kimarad a vérzés rögtön tesztelni és ha poz. azonnal doki,aki felírja a megfelelő készítményt.Én Utrogestant kaptam.
2008. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy függ-e attól, hogy mikor történt a vetélés. Nekem a 7-8. hétben volt, és azt mondta a doki, hogy minimum két rendes ciklust várjak ki. Ez nálam összesen hármat jelentett, mert hát ugye az első még nem volt rendes. Van, aki többet mond. Egy kolléganőm 3 hónaposan vetélt el, és utána azonnal megfogant neki az újabb baba, és egészségesen megszületett. De szerintem azért jobb várni vele. Drukkolok, hogy a következő minél hamarabb és jól sikerüljön!
2008. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

VAn egy ismerősöm, aki tavaly nov-ben spontán elvetélt 11 hetesen, neki sem volt eü küret. A doki azt mondta neki, erre egy gyógymód van, a következő és minél előbb. (azt hiszem a lelki feldolgozásra értette ezt). Szóval megvárt egy (nem rendes) menzeszt, aztán elsőre sikerült nekik a baba. Most a 39. hétben van, szedte az első 3 hónapban a sárgatest hormont (az előzővel az alacsony szint miatt vetélt el valószínűleg), és minden rendben eddig. Veszélyeztetett terhes lett, táppénzen volt végig, de nemsokára megszületik a pici. Remélem segítettem valamennyit! Kérdezd meg a dokid a hormonnal kapcsolatban, és hogy mi a véleménye. A vitaminokról is el fogja mondani a véleményét, a folsav az biztosan nagyon fontos.

Minden jót neked!

2008. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Én Junius 19-én spontán vetéltem műszeres beavatkozást végeztek utána,mert majdnem ottmaradtam, annyi vért veszítettem. Nem bírtuk ki azt a bizonyos 6 hetet így 2-3 héten már éltünk házaséletett a férjemmel.Ami eredménye az, hogy most, 13 hetes boldog kismama vagyok.Csak kaptam Duphastont amit 16.hétig kell szednem és nagyon kell vigyázni mindenre.Kicsit többett kell orvosi kontrolokra járni,de megéri.

Ne gondolj arra, hogy ismét baj lehet.

Boldog baba várást.

2008. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt vetélésem 7 hetesen.Nekem mindenki 3 hónapot javasolt,a dokim viszont 6 hónapot ajánlott.Öszintén szólva kicsit még rá is húztam,mert lelkileg meggyötört.Szerintem amikor ugy érzed,próbálkozzatok.Fontos ,hogy Te hogyan bírkozol meg vele.Én most 23. hetes terhes vagyok.És persze rengeteget aggódom.Sok sikert!
2008. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!