Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha van 4 tesztem, ebből 2...

Ha van 4 tesztem, ebből 2 halvány pozi,2 totál nega, akkor ilyenkor mitévő legyen az ember lánya?

Figyelt kérdés
Mensim nem jött még. Totál zavaros ez így. Esetleg volt valaki hasonló helyzetben?

2016. ápr. 28. 16:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de akkor valószínűleg a legutóbbi alkalommal spontán vetélés volt, ilyen hihetetlenül gyakran előfordul (annak idején nekem is volt). Akármilyen halvány is a 2. csík, az már pozitív.

De erre nem kell gondolni, most minden rendben lesz! :-) Szurkolok nagyon, hogy holnapra erősödjön az a fránya csík! :-)

2016. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Juuuuj, ne is mondd. Tudom. Sajnos a kislányom születése előtt volt 3 vetélésem, 6, 8 és 12 héten... Szóval már volt ilyen borzalom az életemben, és csak 25 éves vagyok.
2016. ápr. 28. 19:35
 13/17 anonim ***** válasza:

Hú, hát ezt nagyon sajnálom... borzalmas lehetett...


Viszont megkérdezhetem, hogy kapsz valamilyen hormonkezelést (pl. progeszteron-pótlást), ami egy kicsit megtámogatná a tested abban, hogy megmaradjon a pici? Vagy mondtak valamit, hogy miért történtek ezek a vetélések?

2016. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Véralvadással van vmi gáz, adtak aspirin protect-et a lányomnál,ami enyhe vérhigitó, nem is lett semmi baja, az előzőnél meg a placenta ereibe vérrögök lettek és elhalt a baba. Meg minden, mire vizsgálták már csak a maradványok látszodtak, elkezdte felszivni a szervezetem... Mütét lett a vége mert elfertőződőtt.
2016. ápr. 28. 20:04
 15/17 anonim ***** válasza:
teszteltél ma is kérdező? :D Látom a halvány csíkot, nekem is így kezdődött :) 30 hetes a pocakmanóm :)
2016. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen, reggel 6 körül. Tök negative lett.
2016. ápr. 29. 10:11
 17/17 A kérdező kommentje:
Viszont már késik is a mensim... Mindegy, majd megjön, ha akar.... Elvileg már 100% kéne mutatnia a tesztnek.
2016. ápr. 29. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!