Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nektek korpáso...

Terhesség alatt nektek korpásodott a fejbőrötök?

Figyelt kérdés
24.hétben vagyok. Azt hittem talán dúsul majd kicsit a hajam,ehelyett száraz a bőröm,korpás a fejem. Persze jó oldala,hogy elmúltak a pattanásaim és a hajam zsírossága. Nektek hogy viselkedett a hajatok? Van még remény,hogy "megszépül" vagy rosszabb lesz?
2016. ápr. 29. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem eleve korpásodott, aztán az első terhességem óta rettentő korpás pedig nagyon sok zöldséget eszem, egészségesen táplálkozom.
2016. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, korpás lett, de gyakorlatilag nem zsírosodott, arcbőröm is szárazabb lett, a testem bőre meg brutálisan kiszáradt, pedig bőven ittam, szedtem vitamint. Szerintem hormonális hatás.
2016. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én azt nem értem hogy nekem egyszerre bazi zsíros és korpás is...az lehet??

1-es

2016. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem zsiros-korpás akkor volt,mikor f gatlot szedtem. Biztos h hormonalis.
2016. ápr. 29. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Huh nekem is ez volt, de talán nem is korpa volt hanem mintha kiszáradt volna a fejbőröm és elkezdett volna hámlani...aztán terhesség vége fele abbamaradt. Nekem is szebb lett a hajam, és kb 1-1,5 hetes hajjal is úgy néztem ki mint aki frissen mosta. Szülés után persze elkezdett ezerrel hullani és 2-3naponta kellett mosnom, hogy vállalható legyen a fejem...de mára már ez is beállt, igaz közben megint babát várok. Fiam 10hónapos.

14hkm

2016. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!