Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség dohányzás?

Terhesség dohányzás?

Figyelt kérdés
Ha 30 hetes koráig dohányzik(napi 5-8 szál) egy kismama, de akkor abbahagyja, lesz valami baja a babának, nagy kárt okozott a dohányzással a 30. hétig?
2016. ápr. 29. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na,erre senki nem fogja megmodani neked,hogy éppen ennél az esetnél okozott-e valamit. Jót biztosan nem csinált/ál vele...

és abbahagyja 30.hét után vagy csak ezt mondja???

Amúgy miért épp a 30.héten??? A szülőszobán már nem akar rágyújtani??

2016. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
felesleges kérdés, aki a terhesség alatt dohányzik azt úgyse érdekli a gyereke egészsége.
2016. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

persze, hogy lehet baja, hiszen 30 héten keresztül naponta 5-8x fullasztgatta a babáját percekig! :(

de hogy ez mennyire hat ki az egészségére az sose fog kiderülni. max gyanítani lehet, hogy talán azért allergiás vagy emiatt asztmás...


viszont az nagyon jó, hogy születés után nem kell majd leszoknia a nikotinról a picinek :)

2016. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
76%
Nem okozol nagy kárt csak annyit hogy lenne esélye egészségesen születni de az anyja miatt nem fog. Szerinted mit élhet át ott bent mikor cigizel? Egyértelmű h az ilyen gyerekek azok akik nagyon hamar rá szoknsk a cigire, ne lepődj majd meg hiszen te mutattad neki.
2016. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Betu ***** válasza:
74%
Nekem valahogy visszataszító ha egy várandós nő cigizik. A terhessegem előtt èn is elszívtam pàr szàlat bulik alkalmàval. Viszont amikor màr a babàt terveztük letettem róla. A babàm egészsége volt a legfontosabb. Ja és szerintem elég nagy kárt okozhat neki a cigi. Ha születéskor nem is derül ki de később ez valamiben visszaüthet.
2016. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Vagy igen... vagy nem...

Az en anyukám dohányzott. Se nekem, se a tesómnak nincs semmi bajunk.

2016. ápr. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Ez vagy igen, vagy nem helyzet. Én nem dohányoztam soha életemben, a lepényem mégis korán öregedett. Anyám dohányzott velem, én teljesen egészséges vagyok, sosem vagyok beteg és a kiírt héten szült. Ironikus...


Amúgy az új kutatások szerint ha te dohányzol teljesen, az beépül az örökítő anyagodba, és ha lányod lesz, az ő lepénye hamar fog öregedni terhessége alatt. Megéri?

2016. ápr. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
legtöbb esetben baja lesza babáak,deritkán nemlesz baja. rmeéljük baba megszületés után egészséges lesz
2016. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon gáz..!!
2016. máj. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!