Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok. Aggodjak?

18 hetes terhes vagyok. Aggodjak?

Figyelt kérdés
Ma nagyon elvoltam szomorodva nem mozgott a babam eddig intenziven ereztem..4-5 napon keresztul biztos..nem.tudom mit tegyek aludni sem tudok annyira ideges vagyok. Probalok igy fekudni,ugy fekudni,csokit enni de semmi....nagyon szeretnem nagyon varom a kicsikemet, nyugtassatok meg kerlek, sokan mondtak anyukam is h ekkora terhessegnel mar nagy baj nem lehet tul vagyok a kritikusabb ido szaknal,meg h tul aggodom eddig minden rendben ment a nogyogyasz szerdan meg is dicsert minket h milyen szepen novekszunk, erre tessek elfelejt bejelentkezni...a hasam is gorcsolgetett egy picit de gondolom a meh szalagok nyulasa miatt lehet
2016. ápr. 30. 05:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Első babát sokan nem is érzik a 20.hétig.

Ne aggódj,biztosan minden rendben. Én 16+vagyok ma és érzem őt már a 14+5 töl de napi párszor csak. Baba függő ,időjárás stb...

2016. ápr. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj
2016. ápr. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. En 22hets multam. 17hetsen ereztem eloszor.

Nagyon aktiv babo,de van amikor en sem erzem. Ne vard ,hogy minden pillanatban ugraljon odabent. :)

Hidd el jol van,csak alszik,vagy lustibb napja van. De ha nem tudsz megnyugodni,vegyel egy szivhang hallgatot. En 10hetesen beszereztem ,es 11hetesen mar hallottam vele a picurt. Ha nem erzem mocorogni,eloveszem,meghallgatom,es lenyugszom. :)

Egyebkent en ugy szoktam fekudni,hannem erzem,hogy felig hasra...(van olyan terhes parnam) arra rateszem a bal labam. Szoval a pocakom felig azon felig lent van az agyon(eleg nagy mar a hasikam :) ), es akkor mindig elkezd mocorogni. Valoszinu mert "rafekszem"egy kicsit oldalrol,es arrebb megy. Vagy csak szimplan nem jo ugy neki es mashogy gubozik be :)

Vagy ..ejjel ha el kell mennem pisilni,akkor utana hatra fekszem...szerintem azt sem kedveli,mert egybol erzem. :)

Probald ki ezeket ha meg nem probaltad igy :)

A szivhang figyelo meg tenyleg jo,ugy tudom hasznaltan is lehet venni otthon. (En angliaban elek)

2016. ápr. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Harmas valaszolo vagyok,ne haragudj a hibakert,a telefonom vagy kihagy,vay bele ir,vagy bele javit 😃
2016. ápr. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18 hetes babánál teljesen normális ha nem érzed minden nap mozogni, az is normális lenne ha még egyáltalán nem érezted volna. Nyugi!!
2016. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is 18 hetes vagyok és én nem érzem még. Vannak fura érzéseim néha, amiről úgy gondolom,h ő az. De ezek egyáltalán nem olyanok, amiket itt mindenki leír..

Lassan 3 hete, hogy egy rövid pillanatra éreztem egy kaparászás-szerűt, majd pár napra rá egy "buborékot" és ennyi.

Két hetente járok uh-ra, az kb egy hétre nyugtat meg, ezért vettem szívhang hallgatót, nem pusztán kíváncsiságból, hanem más ok miatt. Kétnaponta behallgatózok és nyugodt vagyok.

Ha semmiképp nem tudsz megnyugodni, menj el dokihoz,h pillantsanak rá és ajánlom neked is a szívhang hallgatót!

Minden jót és nyugodt babavárást!

2016. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mono144 ***** válasza:
Szia, később is lesznek ilyen napok, erre tényleg jó a szívhang figyelő. Az első terhességem során nagyon szerettem meghallgatni ha éppen befelé fordult és nem éreztem úgy a mozgását. Bent nyugodt baba volt, idekinn 3,5 éves izgő-mozgó kislány lett belőle :) 12 hkm
2016. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18 hetesen pici ababa még,ritkák akik érzik 20. hét előtt. 20. hét után nől meg a baba folyamatosan és akkor többet fog mocorogni és erősebben fogod érezni
2016. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.megnyugodtam, miutan kikeltem az agybol es elkeztunk keszulodni a hugom szuletesnapjara onnantol egesz nap mocorgott a picikeeeem,még evés közben is. Nagyon orulnek neki hogy mindennap lejelentkezne es megtudnek 100% osan nyugodni.
2016. ápr. 30. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!