Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két kérdés! Terhesen colat...

Két kérdés! Terhesen colat inni? És. Másnak is ennyire szaraz a bore?

Figyelt kérdés

22 hetes multam. A rosszulletek meg a mai napig nem multak el . :(

Hanyinger... Hanyas...

Baj, ha naponta megiszom 1-2 pohar colat? Persze nem egy literes poharban😃..

Anno azt olvastam,artani nem art, annyi,hogy puffaszt,de en azon mar reg tulvagyok. Es egyszeruen jol esik .


A masik kerdesem,

Masoknak is szaraz a boruk? Konkretan a pocakomra gondolok,allandoan kenem,de ugyanolyan. Es felek,kifog repedni,meg csikos is leszek,ha ennyire szaraz. Es a homlokom. 😃Igen...a homlokom. Rendesen mintha halmana,(nyilvan nem ugy mintha leegnek nyaron). Miert a homlokom? Szerencsere az nem minden napos!

Valakinel hasonlo?


2016. ápr. 30. 08:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Ennyitől szerintem nem lesz baj. Jó hidegen, úgy a hányingert is csökkentheti (plusz a cukortartalma is). De előtte nem árt kikeverni a szénsavat, mert az viszont fokozhatja a hányingert.
2016. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
1. vagyok, de azért én napi 1-nél többet nem innék meg.
2016. ápr. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
De, art. Foszforsavat tartalmaz, ami a csontokbol oldja a kalciumot
2016. ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Napi 1-2 pohártól nem lesz baj.Érdekes,én nagy kóla ivó vagyok,de terhesség elején nekem ne esett jól.Igen,nekem is száraz volt a bőröm.
2016. ápr. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Napi 2 pohar az napi 4 dl. Sok.
2016. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is száraz volt a bőröm, sajnos szülés után még jobban az lett. A pocakod bőre nem emiatt fog repedni, ha olyanok a gének, nem lesz rajta semmi. A száraz bőr ellenére nekem sima maradt. Ha jól esik a kóla, kis mértékben nem árthat.
2016. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom 3-as miért lett lepontozva.

Pedig ez a legnagyobb probléma vele, hogy gátolja a kalcium beépüését, mert megköti azt, pedig a csontképződés szempontjából nagyon fontos lenne.

Nekem biokémikus a férjem és én is nagyon kívánom (várandósan), egy fél litert "ihatok" egy hét alatt meg, tehát tényleg csak pár kortyot iszom, amikor úgy érzem, a gyomromnak segít.

Egyébként a jég hideg tejjel én hasonló "sikert" érek el néha, szóval érdemes lenne megpróbálni.


A bőröm nekem is száraz, béna, hogy mellette pattanások viszont vannak. Ez van, nem tart örökké. :)

Testápolóból meg több kell...

2016. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
1-2pohár kóla még elmegy, bár én mióta terhes vagyok nem tudom meginni. A horm9nok miatt is lehet száraz a böröd de lehet hogy kevés folyadékot iszol (vizet). Napi 2,5-3liter vizet meg kellene inni. Az nem árt.
2016. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Kevés vizet iszol, azért (is) szárad mindened.

Kenhetnéd hordónyi testápolóval is, nem fog használni.

A kóla pont vízhajtó, azaz azzal adsz még egy pofont a szarnak,

plusz több koffein van benne, mint a kávéban, ami szintén nem ajanlott.

2016. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Most komolyan, eddig nem akartam hozzászólni, de aki kulturáltan válaszol a kérdésre, azt miért pontozzák le? Igen, foszforsav van benne, nézz utána, ezt nem lepontozni kell. Hogy 1-2pohár mennyire ártalmas, hát egyén függő. Nekem biztos az lenne, mert cukros vagyok. A túlzott cukor bevitel ártalmas mindenkinek. Az édesítőszereket is illik megválogatni. A hideg kóla kortyonként kis mennyiségben valóban hányinger csillapító, de pl a gyömbér is. Én nem innék kólát, de a te döntésed!
2016. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!