Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen szabad zselés körmöt...

Terhesen szabad zselés körmöt tetetni? Valaki aki tudja? Sokan azt mondják igen meg sokan azt, hogy nem. Nem tudok eligazodni.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 30. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Semmilyen kölcsönhatásba nem lép a terhességgel.

Egy körmösként dolgozó barátnőm az autolsó napokig dolgozott. Ő maszkot használt, mert napi 8-10 órában vegyszerekkel dolgozott és az már masszívabb kitettség. Semmi baja se neki, se a gyereknek.


Aki vendégként megy oda, az meg nagyjából 3 hetente másfél órát ül csak ott.

2016. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet, sőt, ki is festheted:-D
2016. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Meg tudnád bocsátani magadnak, hogy egy ilyen kis semmiség miatt, bármilyen kárt szenvedjen a gyermeked?


Tudod miből van a géllakk?


Haj és körömfestés szerintem nem kismamáknak való.

Ez már nem csak a te ügyed..

2016. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, egyáltalán nem veszélyes, amennyiben hozzáértő körmös csinálja, rendes, elismert anyagokkal (tehát nem kínaipiacos 300 ft/50 ml kategóriájú, bevizsgálatlan, noname zselével).
2016. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
3:ha nem festettem volna a hajam es a kormeimet, 9 honapon at őszen, lenőtt szőke hajjal és koszos bkv-s körmökkel kellett volna rámnézned. Kiégett volna a szemed is:D
2016. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem fested a körmöd akkor koszos? Körömkefét próbáltad már?
2016. máj. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végig zselés körmöm volt, sőt hajamat is festettem. Teljesen egészséges a fiam. 10-20 éve károsabbak voltak ezek a dolgok, de szerintem ha nem hetente mész körmöshöz vagy fodrászhoz, semmi bajotok nem lesz.
2016. máj. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6: igen. próbáltál már a budapesti belvárosban élni 10 éve? tömegközlekedve és parkban sétálgatva? a körömkefét nem lehet percenként használni (víz, stb hiányában) szerintem nem próbáltad!
2016. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Terhesen szabad akár szipuzni is.

Én nem tenném.

2016. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

második terhesség alatt végig jártam körmöshöz kb 4-5 hetente(szülés előtt 3 nappal voltam) és most a harmadik terhesség alatt is járok. semmi baja nincs a picinek.

Ezek a szerek amikkel dolgoznak nem ártanak a babának és nem lép kapcsolatba a picivel.

2016. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!