Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is van ilyen abszurd...

Másnak is van ilyen abszurd gondolata?

Figyelt kérdés
Nagyon elborzaszt a tudat, hogy egyszer egy magzat fejlodjon a mehemben, pedig szeretnek kesobb gyereket. Felek, hogy a 9 honap alatt ez a tudat felorli az idegeim, es a szexualis eletem. :(

2016. ápr. 30. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Én is így voltam vele, minden bajom volt hogy egy ember fog fejlődni bennem.

2 gyerekem van :D

A szexuális élet meg a többségnek jobb lesz terhesség alatt - úgy tudom

2016. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

második gyermekemet várom, de még mindig abszurd. van, hogy megijedek 1-1 nagyobb rúgásnál :D

már mondtam, hogy ha lehetne választani, én tojást raknék.

olyan megfogalmazhatatlan van bennem egy élet, egy kis lény, ez olyan felfoghatatlan.

vannak akik imádnak terhesek lenni, abszolút pozitív értelemben, de én irigylem őket :)

viszont imádok anya lenni, szóval megéri :)

2016. ápr. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
De jó, hogy kiírtad ezt a kérdést. Nekem 1 gyerekem van. A 3. trimeszterben jöttek ezek a gondolataim, borzasztóan megrémített, főleg az, hogy azt gondoltam akkor, ezzel csak én vagyok így, tuti bekattantam. "Bennem van egy másik ember." Alig vártam, hogy megszüljek.
2016. ápr. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megnyugtatnak a valaszaitok! Megkerdezhetem, hogy ti ezeket a gondolatokat megosztottatok e a kornyezetetekkel, pl ferj v baratno?
2016. ápr. 30. 23:54
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
3. vagyok. Igen, 1-2 nagyon jó barátnőmmel, meg a férjemmel.
2016. máj. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy voltam, hogy nagyon furának gondoltam előre, de a terhességek alatt elmúlt ez a gondolat és teljesen természetesen kezeltem a szitut, nem tűnt furának, de a férjem csodálkozott, hogy lehet ez "nem ijesztő" nekem.
2016. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Kolléganőm skizofrénnek éreztem magát, félt egyedül lenni a terhessége alatt emiatt. Nekem nem volt ilyen, nekem olyan érzés volt, mint mikor játékbabát magamhoz öleltem gyerekkoromban, baba is meg nem is :) Igazából mikor megszületett, akkor koppant le, hogy van egy gyerekem, terhesség alatt nem volt kapcsolatom vele, nem láttam, nem tudtam milyen volt.
2016. máj. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen, az alien-érzés. Engem is zavart, hogy osztoznom kell a testemen mással, nem rendelkezem felette teljes mértékben.

Nálam olyan hülyeségekben is megnyilvánult, hogy a pálinkát pl. utálom, soha nem iszom meg, szerintem rettentő íze van. Na, terhesség alatt, mint egy rossz alkoholista, végig pálinkára vágytam :)


Szülés után a férjem boldogan hozott egy üveggel, hogy tessék, már ihatsz: akkor ismét undorodva fordultam el, hogy fúúúj, inkább benzint, ennek a szaga is rossz.

2016. máj. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom, mindenkinek zold kez ment a hasznos valaszokert!

Tenyleg azt hittem, hogy teljesen egyedul vagyok ezzel. Egy nemreg szult baratnomnek csak halvanyan felvazoltam a gondolataim, de neki mar az is tul sok volt. Fura erzes igy gondolkozni, hisz mindenhol azt olvasni h " a szivem alatt hordtam a gyerekem", vagy hogy " csodas erzes hogy a testemmel vedelek"... Blabla.

2016. máj. 1. 09:27
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én utaltam terhes lenni, nem a baba zavart hanem az hogy nem vagyok ura a testemnek, hogy nem ehetek-ihatok bármit, meg hogy olyan formátlan lettem. A szexet hagyjuk, nem azt mondom hogy nem volt, de miden tiszeletem a ferjemé hog képes volt rá egy ilyen bálnával. Viszont most, hogy megvan a kicsi fiam, azt mondom, hogy azer bármi megéri :)
2016. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!