Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 24. hétig csak fél kg-t...

Ha a 24. hétig csak fél kg-t híztam, akkor egyszerre fogok nagyon sokat?

Figyelt kérdés

Az elején lefogytam a hányás miatt, azt visszahíztam plusz fél kg-t. Szerintetek ez azt jelenti, hogy egyszerre fogok rengeteget hízni? Nagyon félek, hogy szétszakad a bőröm :/

24hkm


2016. máj. 2. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Nekem is visszajött eddig amit az elején fogytam aztán stagnált a súlyom egy ideig és +7 kg lett a vége, de eléggé fokozatosan jött fel, nem egyszerre. Úgy 12-15 hét alatt kb.

Viszont a striáknak ehhez nem feltétlen van köze. Aki hajlamos rá pici pocakkal kevés hízással is repedhet más pedig nagy hassal esetleg sok hízással is megússza.

2016. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig még nem szakadt a bőröm, remélem ezek után se fog...
2016. máj. 2. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs garancia, a bőröd kirepedése pedig adottság kérdése, nem attól függ, mennyit hízol.
2016. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mekkora volt a kezdősúlyod? Ha túlsúlyos voltál, akkor normális, hogy alig gyarapodik a súlyod, vagy esetleg fogysz is.


A nagyon soványaknál szokott inkább előfordulni nagyobb mértékű súlygyarapodás és hízás.

2016. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Volt rajtam felesleg, 66 kg voltam, és 10 kg-t fogytam az elején.
2016. máj. 2. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a 20.héttig semmit sem híztam.5 kg+ lett a vége.A bőröm mégis durván csíkos volt.Ez genetika
2016. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Általában azoknál fordul elő kevés hízás, akiken van eleve túlsúly.
2016. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg aki eleve rossz étvágyú és még erre jön a reflux is mint nálam. De ismerek olyat aki 30 kilót hízott pedig eleve nem volt vékony, sőt, nem is egyet, meg olyat is aki vékony volt és az is maradt.

1-es

2016. máj. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok/voltam tùlsùlyos,de az első 3 hònapban lement 4kg majd a 24.hétig visszajött,azòta tartom a kezdősùlyom,28 hetes vagyok,nem éhezem vagy ilyesmi csak mozgok sokat és nem eszem többet mint terhesség előtt,főként gyümölcsöt,zöldséget kìvánok.
2016. máj. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!