Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok van már...

7hetes terhes vagyok van már egy 16hos kislányom. Néha jobb oldalt fentről lefelé hirtelen ráz a hideg. Veletek is előfordult? Remélem nincs semmi gond a babával. Jövőhéten megyek orvoshoz.

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de most azt érzem, hogy végre valaki, aki ugyanígy van! Én hiába mondom bárkinek is, hogy értsék meg, hogy egyik pillanatról a másikra elkezd rázni a hideg, senki sem érti... :)

Nálam minden rendben, egyszerűen valami elromlott bennem, szerintem a termosztátom és össze vissza kapcsol. :)

2016. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia :) Mennyi idős terhes vagy? Voltál már orvosnál?
2016. máj. 6. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, én már a 16. hétben vagyok.
2016. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen,sőt volt nemrég hogy éjjel a 25fokos szobában arra ébredtem,hogy folyamatosan ráz a hideg... úgyh nem vagy ezzel egyedül :)


16hkm

2016. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vérnyomásodat azért ellenőrzésképpen néha mérd meg, meg az nem jó, ha ingadozik. Nálam a fázás folyamatos így 5 hetesen. Most is itt a kézimunka boltban még vastag dzseki is van rajtam, igaz kint melegebb van, mint benn. 28/N
2016. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!