Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, miért...

8 hetes terhes vagyok, miért görcsöl a hasam és fáj a derekam mint mielött megjön a mensim?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Az okát nem tudom, de állítólag ez normális.

Én is éreztem.

Ameddig nem vérzel, nem lehet nagy baj.

10 hetes kismama

2016. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert rengeteg folyamat megy végbe a testedben. A méhed növekedni próbál, nyúlnak a szalagok, dolgoznak a hormonok. Teljesen normális, ha úgy érzed, hogy "jujj, mindjárt megjön". Ha ténylegesen fájdalmasan görcsöl, akkor érdemes lenne felhívni az orvosod, ő pedig valószínűleg magnéziumot fog javasolni, izomlazításra, vagy biztos, ami biztos-alapon megvizsgál és úgy tesz javaslatot valamilyen kúrára.
2016. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:) vettem be nospát és magnéziumot,de még mindig érzem mintha égne vagy nem is tudom:(lepihenek hátha jobb lesz.
2016. máj. 10. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 8 hetes vagyok, a görcsök hál istennek, elmúltak, viszont helyette egyre intezívebb és már egész napos hányingerem van, a nap végére meg már olyan fáradt vagyok, hogy néha már szinte fáj...
2016. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!