Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki terhessége...

Használt valaki terhessége idején Gynoflor-hüvelytabletttát?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok és gyulladásra kaptam....az van ráírva hogy nem szabad terhesen...

Meg ez nem megelőzésre való? Én a gyulladásra kaptam.


2010. ápr. 9. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Én épp tegnap fejeztem be egy 6 napos kúrát vele, teljesen rendbetett! Nekem egy kis fertőzésre írta fel az orvosom, és rákérdeztem biztonságos-e azt mondta igen az :)


Rá van írva a tájékoztatójára hogy terheseknél az orvos gondosan mérlegel, magyarán ha nincs semmi kizáró oka (gondolok itt valamilyen veszélyezetettségre, vagy betegségre terhesség alatt) akkor semmi bajt nem okozhat, hidd el :)


Jobbulást, és boldog babavárást!

24 hetes kismama

2010. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában csak az első trimeszterben kellene hanyagolni a hüvelytabikat,persze ha muszáj,akkor muszáj az első 12 hétben is. Nekem a "doki" az első terhességnél a 18-20. héttől egészen a 40.hétig írogatta ki a tabikat. A 6 napos után jöttek a 20 naposak,mint kiderült azóta,felesleges volt,a doki meg egy féreg... na,ezt nem részletezem. Maga a gyógyszer nem árt a babának,de vigyázni kell,mert ezek a gyógyszerek tönkre vágják a hüvely természetes védekező képességét! Ha havonta fogja felírogatni,de a folyásodon nem veszel észre változást (ha bővebb lett az természetes más-állapotban),nincs kellemetlen tünet-nem fáj,nem csíp... akkor nem váltsd ki őket. Ezt használd el nyugodtan,de ha nincs panasz,akkor nem kell a doki által felírt vackokat magadba dugdosnod!
2010. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja,nekem nem mondott másta "doki" csak hogy "csúnya folyása van" . Elutaztam másik dokihoz,a záróra az volt ráírva,hogy a "a hüvely heveny gyulladása". Clion D 100 kúpokkal bombáztak,és panaszmentes voltam,a legutolsó hetekben tettem a "dokira" és a "gyógyszerére" ,a hüvelyzuhanyt is próbálta rámsózni,a kicsi egészségesen jött a világra! A második terhességem alatt csak uh-ra voltam hajlandó bejárni az itteni egyetlen "dokihoz", nem is volt semmi panaszom,2. kisljányunk is egészségesen jött a világra-leszámítva,hogy az utolsó kötelező uh-t nem volt hajlandó megcsinálni,és így csak a kicsi születésekor tudtuk meg,hogy túl érett volt a lepény,ezért kicsi súllyal született,3kg se volt, de hamar össze szedte magát,és fél évesen kicsit több mint 8 kg volt,most 9 hós,és majd kicsattan az egészségtől!!

Jó egészséget Nektek!

És ne dokidra hallgass,ha Te úgy érzed,nincs gond,akkor nem ess abba a hibába,amibe én is,hogy haladtam az árral. Arról nem is beszélve,hogy már a párom is ki volt akadva...

2010. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösz lányok...:)

Hát a panaszaim abból álltak ki h a kisajkak égnek meg ha hozzá is értem bedagadt...:)

Meg mint kiderült méhösszehuzódásaim vannak:S

2010. ápr. 9. 17:59
 5/6 A kérdező kommentje:

jah s vigyázz a 9 hós babódra nagyon:)

gratula h egészséges

2010. ápr. 9. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm!!
2010. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!