Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedés, "hasleszakadás"...

Haskeményedés, "hasleszakadás" érzés elkerülése hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A 8. hónapban vagyok. Eddig dolgoztam, most 1 hete vagyok itthon és végre tudok készülni a babára. Járom a boltokat, takarítok, főzök.

Azt vettem észre, hogy ha többet hajolgatok (áthúzom az ágyunkon az ágyneműt pl), akkor 5-6 hajolás után olyan érzés lesz a hasamban, mintha le akarna szakadni. Picit talán keményebb is, de az annyira nem jellemző.

Mit tegyek, hogy elmúljon ez az érzés? Több magnézium?

Igyekszem hajolás helyett guggolni, de azért mondjuk bepakolni a mosogatógépbe, vagy áthúzni az ágyat elég nehezen kivitelezhető guggolva. :)



2016. máj. 12. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg több pihenés és több házimunka a gyerek apjának!
2016. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, pihenek. Kb 1 órát takarítgatok, főzök, aztán 1 óra pihi. Sajnos a párom csak hétvégén van itthon, hétköznap távol dolgozik. Amit csak tud megcsinál hétvégente, viszont kertesház, így a kinti dolgok is rá maradnak most. Kevés a két nap mindenre neki is. Így amit tudok, azért megcsinálok. De ha nincs, más, hát ez van. :)
2016. máj. 12. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát sajnos, ez van. :) Inkább keresned kellene valami segítséget.
2016. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!