Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok és ma...

12 hetes kismama vagyok és ma reggelre benáthásodtam. Tudtok rá valami természetes módszert? Ez árthat a babómnak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem árt, ha nem lesz magas lázad. Szedj Oscillococchinum-ot, az segít.
2010. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a mézes kamilla teát vagy a borsmenta teát, amelyik ízlik azt idd. Én 10 hetesen voltam picit náthás és Nekem segített, de kérdezd meg az orvost, hogy mit ajánl nehogy súlyosbodjon a náthád. Az első válaszoló ha jól látom homeo-s bogyót ajánlott. Ha még nem próbáltad a terhesség előtt akkor kérd ki orvos vagy gyógyszerész véleményét is, mert Nekem a homeos szerek mindig rontottak először a helyzeten és csak napok után kezdett hatni. De ha jól tudom ez a tájékoztatójukban is fel van tüntetve.
2010. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is benáthásodtam többször is a terhesség alatt, 7. héten is, 13-14-en is, meg most is épp torokfájással küszködök (24. hét). Arra kell figyelni, hogy hőemelkédésnél több ne legyen, addig nincs baj.

Az oscilococcinumot én is úgy tudom lehet szedni de azért kérdezd meg a dokid, és ami abszolút természetes és minden kismamának csak ajánlani tudom a torokbajokra:

egy deci frissen facsart narancslé két evőkanál mézzel és egy húzásra meginni, páróránként. Nekem hihetetlen módon sokat segített :) Közöttük meg forró citromos zöldtea.

Jobbulást neked :)

2010. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hétfőn megyek a terhesgondozóba,akkor megkérdezem,addig meg iszom a mézes teát.Citromos és kamilla van itthon.Torkom nem fáj,lázam nincs.Remélem nem is lesz.

De akkor ez a babónak nem árt,ugye?

2010. ápr. 9. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:
A tea nem árt nyugi. Ihatod a citromosat és a kamillát is, de kamillából azért kevesebbet ne egész nap, mert beindítja a bélműködésed rendesen ha sokat iszol belőle :)
2010. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Infralámpa, tengeri sós inhalálás, engem 2 nap alatt rendbehozott. Persze a súlyos-vírusos torokgyulladáson, influenzán nem segít, de ha "csak" náthás vagy, akkor néhány nap alatt kikúrálódsz. A mézes kamilla tea nagyon jó gyulladáscsökkentő, torokfertőtlenítő!
2010. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bioptronlámpa, sós ölbögetés esetleg Aloe First, és mézes citromos gyógytea.

37 hetes kismama

2010. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!