Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetne megoldás az állandó...

Mi lehetne megoldás az állandó keményedésre?

Figyelt kérdés

Mindenféle magnézoiumot panangint s no-spat próbàltam de csak a fekvés jó neki.

Ahogy felkelek egyből kemèny a hasam.

Orvos tudja ezeket ő mondta.

Pihenjek

Azt mondja.

De tényleg nincs más mód?


Félidős vagyok


2016. máj. 13. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt állandóan. Èn nagyon sokat pihentem ès a Magnerot-ot szedtem abból 2x3 at naponta ès ha emellett èreztem h kemènyedek megint bevettem 2 őt.
2016. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem volt tőle hasmenésed?

Màrmint hogy jó sokat szedtél.

Nem nyíltàl?

2016. máj. 13. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Noverem napi 2x belefekszik langyos vizbe es nagyon jol ellazul tole :) kitartast:)

13hkm

2016. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem merek vízbe feküdni csak zuhanyozni mert elég érzékeny vagyok a nyavalyàkra:)

2016. máj. 13. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Nem volt hasmenèsem. De igaz hogy a melegvíz a kádba v zuhany nekem is sokat segített. Am èn is könnyen kapok mindenfèle hüvelygyulladásokat mindig kúpokat használtam :| szerencsère nem nyíltam csak a vègefelè. Hány hetes vagy most?
2016. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem merek vízbe feküdni csak zuhanyozni mert elég érzékeny vagyok a nyavalyàkra:)"


Ha ennyire félsz, fertőtlenítsd a kádat közvetlenül a fürdés előtt, majd alaposan öblítsd ki.

Pihenés és magnézium egyébként a megoldás.

2016. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

21 hetes vagyok.

Köszönöm.

2016. máj. 13. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:
3. Vagyok steril tiszta kadban semmi baj nem lehet:) en heti 1-2x tuti belefekszem egy 20 percre :)
2016. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!