Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes terhességnél a baba...

6-7 hetes terhességnél a baba hogyan jut a táplálékhoz pontosan? (Bővebben még lent)

Figyelt kérdés

Április 2-án jött meg utoljára, 29 naposak átlagban a ciklusaim. Én akkor pontosan hány hetes terhes vagyok, mert minden kalkulátor mást mond: egyik 6 hetest másik 7 hetest, most akkor hol is tartok? És hogy táplálkozik odabent a babám? Erre lennék kiváncsi.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. máj. 16. 10:43
1 2
 1/12 Bella169 ***** válasza:
100%

Menstruáció szerint 6 hét 2 napos a terhességed.

A baba táplálkozása:

A köldökzsinór kb a 10-12. hét között alakul ki, onnantól szívja el a te szervezetedből a számára szükséges tápanyagot.

Addig a petesejt külső burkában lévő tápanyagból növekszik.

2016. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi az offért... egy "idősek" vagyunk úgy tűnik :) te voltál már dokinál?

2016. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Még nem voltam dokinál. Holnap fogunk telefonálni, hogy mikor mehetünk és valamelyik nap szeretnénk elmenni a férjemmel! Nagyon félek, mert első baba és nagyon sokat vártunk rá: 6 és fél évet! És spontán sikerült. Remélem minden rendben lesz és eredményes lesz a nőgyógyászati látogatás.


És te?

2016. máj. 16. 14:19
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi holnap megyünk nőgyógyászhoz, uh-ra szerintem csak jövő héten megyünk, attól függ, hogy kapunk időpontot :/

Nekünk második baba lesz, az első kislányom 16 hós :)

Gratulálok nektek a picihez, remélem minden rendben lesz a dokinál! Írd majd meg miújság :)

2016. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mindenképpen megírom. Te is írd meg.


Te már akkor tapasztaltabb vagy nálam ha már a második babádat várod. Én még kicsit nehezen fogom fel hogy anyuka leszek. :) Tudom-e majd mit kell csinálnom? Én szerintem magamtól rájövök majd mindenre biztosan.

2016. máj. 17. 14:33
 6/12 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál!

A kisbabám 7 hetes és volt szívhangja is!!! :)))

Minden rendben van, remélem minden rendben is lesz! A doki is kedves volt, szerintem hozzá fogok járni. Csak sokat kellett fizetni.

Legközelebb 3 hét múlva azaz 10 hetesen kell visszamennem.

2016. máj. 18. 21:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma voltunk uh-on, 5 hét + 1 napos apróság lakik odabent :)

4 hét múlva kell vissza mennem, szívhang még nem volt. :(

2016. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ne aggódj, még nagyon fiatal a babád azért nincs szívhang. Kb. 7. héttől van, látod nekem is ez történt.


Csak azt nem értem, hogy miért olyan sokára kell visszamenned? Hamarabb kéne a szívhang miatt...


Nálam más a helyzet, mert van minden aminek lennie kell és 3 hét múlva kell visszamennem.

2016. máj. 20. 14:25
 9/12 anonim ***** válasza:

Nemtudom miért kell 1 hónapot várni :/ Gondolom, hogy tutira legyen szívhang.

Az első lánykámmal 5 hét +2 naposan voltunk először uh-on, neki akkor már volt és ő maga 2 mm-es volt :)

Hosszú lesz ez a 4 hét várakozás úgy érzem :D

2016. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor türelmesnek kell lenni! :) Biztos minden rendben lesz. Mindig bízni kell és optimistának lenni. Én amúgy egész jól vagyok, nem nagyon vannak tüneteim, mintha nem is lennék terhes olyan...persze néha érzek ezt-azt, de összességében nincs semmi bajom.
2016. máj. 21. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!