Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerlek valaki segitsen. Ma...

Kerlek valaki segitsen. Ma voltam dokinal 6 hetes vagyokw. Annyit mondott van terhesség szivhang nincsen es mar kene lennie, plusz ott van egy 8 cm es ciszta. Valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
Hogyan tovább? Hetfon kell visszamennem,de nem biztatott sot kiirta a papirt a korhazba,ha elkezdenek berezni,vagy fajdalma lenne. Mi lesz most? Lehet,hogy tuleli a baba -es lesz szivhang? Vagy a ciszta elnyomja? Pihennem kellene egy ket eved kiscsaj mellett aki raadasul lazas, csa a várakozás maradt. Valaki volt mar igy hogy ciszta terhesseg szivhang nem volt. Mi lett a vege?kerlek irjon valaki, egyfolytában sírok. Szornyu erzes
2016. máj. 18. 11:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

7+2 hetesen 3 milis volt az embrió nálam. Az alig 6 hetes terhességnek felelt meg. Nem követtem az ovut, valószínűleg később fogant.

Na most ha 6 hetesen megyek orvoshoz biztos nem látott volna még embriót az orvos.

2016. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Hogyhogy elveszik ? Dehogy is!! A te tested ! Semmit nem csinal senki!

De ahogy irtuk itt mar tovbben, 8. het korul van szivhang!

Vissza be menj ehhez a dokihoz, nem menyszerit ra senki. Sot ha 9 honapig nem jarsz dokihoz, az is a te maganugyed.

2 het mulva menj be egy ingyenes sztk dokihoz, ne fizess senkinek ezert, hogy ilyeneket mondjon.

2016. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nagyon, nagyon szépen koszonom mindenkinek, nagyon kedvedek vagytok es meg is nyugodtam egy kicsit,csak olyan rossz erzes volt ezeket hallani. Hala istennek,hogy vagytok ti ilyen emberek akik tanacsot adnak jóindulatból. Meg soha nem ereztem ehez hasonlót. Es mégegyszer koszonom
2016. máj. 18. 12:16
 14/25 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg. Mély levegő...

Nem voltam még hasonló helyzetben. De ha a dokiban nem bízol, akkor menj el egy másikhoz még a héten. Vidd a papírt, amit adott ez a doki és mondd meg, hogy aggódsz. Ha netán vérezni kezdenél, akkor irány a kórház, szintén azzal a papírral, amit a doki adott.

Addig meg nyugi, sok pihenés. A stressz most nem sokat segít.

A szívhang még tényleg "ráér", lehet később fogant, az első terhességemnél nálam sem volt még ilyen idősen szívhang, visszahívtak 1 héttel későbbre, hogy ha akkor sem lesz, megbeszéljük a miss.abot, de ma már lassan 7 éves a nagyfiú. Ezért sem mentem a másodikkal 8 hetes korom előtt orvoshoz.

Szorítok nagyon, hogy minden rendben legyen.

2016. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Koszonom ,reménykedem. Csak ez a hulye orvos nem mondott semmi biztatot sot ellenkezőleg. De koszi tenyleg
2016. máj. 18. 12:36
 16/25 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, ha megteheted, egyeztess egy másik orvossal is akár. Saját példámat tudom neked leírni, miért. Elmentem én is nagy boldogan a központba, ahol minden kismamát tudtommal felvesznek, megnéznek stb. Bementem, dokibácsi tök hanyagul húzott párat az ultrahanggal bennem, közölte, h mekkora a petezsák, de nincs szívhang, elvileg 6 hetes voltam akkor. Bájosan megkérdezte, hogy mit akarok,mert EZ!!! még nincs akkora, hogy érdemes legyen vele foglalkozni. A kedvességére reagálva erősen biztattam szexuális aktusra a legközelebbi hozzátartozójával amiért ennyire érzéketlen nőgyógyász létére és otthagytam. Kintről felhívtam egy dokit,akihez régebben jártam, aznap délután fogadott, ő már szívhangot is tudott érdekes módon mérni (nem hiszem, hogy 5 óra alatt jönne létre hirtelen a szívhang) Szóval nekem az a konklúzióm innentől fogva, ha nem értek egyet valamiben egy dokival, kérek rá másik szakvéleményt.

Nyugodj meg, az is nagyon fontos.

2016. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
6 hetesen nincs szívhang, az nem egyedi eset! nekem 5 hetesen azt mondta az orvos, annyit lát, hogy megvastagodott a nyálkahártya, tehát vagy terhes vagyok, vagy meg fog jönni :)) Már 17 éves. Pont itt volt néhány napja egy kismama, neki is elhalt terhességet állapítottak meg, de nem engedte a műtétet. Egy hét múlva már látható volt a szív pulzálása. Ne aggódj, mert a körzeti kórházba akkor is mehetsz vérzéssel, ha semmilyen papírod nincs, mert ügyeletre nem kell beutaló. Ne aggódj, mert semmilyen beavatkozás nem végeznek rajtad a beleegyezésed nélkül. Kb 15 papírt kell aláírni. Ha nem lesz vérzés, várj még 1-2 hetet, a lényeg, hogy fejlődjön az embrió. Még nincsen itt veszve semmi!
2016. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Koszonom. Es lehetseges,hogy mar hetfon lesz szivhang? Akkor leszek 6+6hetes. Kerlek valaszoljatok. Egyaltalan lehetseges,hogy par napon belul beindul a sziv mukodese?
2016. máj. 18. 16:03
 19/25 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges, hogy hétfőn már verni fog a szivecskéje!

Mi tegnap voltunk dokinál és 7 hetes a babám és vert a szíve!!! :))) Én most láttam és hallottam ilyet először, mert első babánk, tehát nálad is van remény, addigra biztos verni fog a tiedé is, bízz benne! Én is bizakodtam.

2016. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. máj. 19. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!