Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-8 hetes kismamák hogy...

6-8 hetes kismamák hogy vagytok, milyen tüneteteket mivel orvosoljátok?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok 7 hetes, nagyon émelygős vagyok. A gyömbértea hidegen egész jó, és a hideg tej, de szeretnék még tapasztalatokat kérni. Hányadik babátok lesz?
2016. máj. 20. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Émelygésre pár korty, hideg, szénsavmentes kóla. Kisebb görcsökre magnézium. Álmosságra alvás.. :D
2016. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem néha benyilall, szurkál a hasam, és nagyon erősen érzem a szagokat, émelygek tőlük. nekem a párom simizi ilyenkor, vagy én saját magamnak ha épp nincs velem, ettől megnyugszik, elmúlik hamar :)

első lesz és ma vagyok 6 hetes

2016. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek! Első neked hányadik baba?

Nekem 3. ezért az alvás annyira nem opció amennyire igényelném. Magnéziumot én is szedek, vitamint is. Én kólázni nem merek. Annyira nem vagyok odáig érte, terhesség nélkül tuti azt innám hányingerre, csak most sokat kéne innom.

2016. máj. 20. 17:20
 4/10 anonim ***** válasza:
7 hetes kismama vagyok szintén. Első baba lesz. Én nem hányok, néha egy picikét émelygek de nem vészes. A hasam néha "érzem", néha szurkálni is szokott, hamarabb elfáradok egyébként. Álmos nem vagyok egyáltalán. Néha a szagokat jobban érzem. Mellem néha fáj és feszül. Tehát alapjában véve én jól vagyok csak hamarabb elfáradok most ezért többet pihenek.
2016. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De jó! Gratulálok nektek is! Rég óta próbálkoztatok? Van kedvetek beszélgetni?
2016. máj. 21. 08:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem igen, van kedvem. :)


6 és fél éve nem jött a baba, aztán spontán sikerült, semmit nem tettünk érte egyáltalán. Én már nem is számítottam rá és azt hittem nekem már sose lesz gyerekem. 32 éves vagyok, a férjem pedig 33 éves.


És ti?

2016. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jajj de szuper, akkor biztos nagy az öröm! <3

Mi is próbálkoztunk már egy ideje, de még nem volt vészes. Spontán jött pont amikor nem is terveztük (abban a hónapban). És hogy telt a hétvége?

2016. máj. 22. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Sokat olvasgatok interneten, nagyon érdekes ez az új állapot. :)

Egy óriási fordulatot vett ezzel az életem mert én bizony előtte eléggé züllött életet éltem, már semmi nem jött össze nekem aztán nem foglalkoztam az ég világon semmivel. Ez a baba a megmentőm! :)

2016. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó ezt hallani, hogy miatta változtatsz! :) Az szuper! És terveztétek egyébként? Többiek?
2016. máj. 23. 17:34
 10/10 A kérdező kommentje:
Aki szeretne csatlakozzon facén a csopinkhoz! Titkos, csak tagok látják. Írjon itt akit érdekel! :)
2016. máj. 31. 06:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!