Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti latjatok ezen a kepen a...

Ti latjatok ezen a kepen a baba nemet?

Figyelt kérdés

28 hetes ultrahangon mondtak nemet, de en nem latom rajt. Kivancsi vagyok masok mit latnak. Azota nem lattak soha, mert,farfekveses.

[link]


2016. máj. 25. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Háááát, nem egyértelmű nekem, de nyilván én olyan sok UHt még nem láttam, mint a doki. Kislány?
2016. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jó helyen nèzem akkor egyértelműen fiú. A kèp jobb oldala.
2016. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen a képen azt sem látom hol a gyerek, vagy mit, milyen részét kellene látnom rajta. Eléggé absztrakt nekem.


Úgyhogy nem csodálkozom, hogy te sem látod.

2016. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol a baba ??:) :O
2016. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

nem ez a kuki?

2016. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2016. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös,szerintem is az a kuki. :)
2016. máj. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valoban fiu, kozben kaptam privatban segitseget es az 5-nek igaza van az a kuki. Az egesz baba nem latszik, mivel 28 hetesen mar nem fer ra a kepre. A labia vannak behajlitva, osszekulcsolva es kozte a kuki.
2016. máj. 26. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!